bugün

çevremdeki insanların üç aşağı beş yukarı hangi sebeplerden dolayı gittiğini biliyorum bunlardan farklı olarak hangi sebepler var merak ediyorum.
çevresindeki insanların kendisinin inandığı fikirlere çoğunluk olarak karşı çıkmasından dolayı, acaba ben mi yanlış düşünüyorum lan diyerek psikoloğa gitmesidir.
psikolog harun abi olabilir.

hem çay içmek hem de sohbet etmek için bire bir.

swh
sebep yine diğer insanlardır.
Şiddetli geçimsizlik masa kırmışlığım var psikoloğu da dövecektim ergendim ağaç falan çizdirir uyuz bişeydir.
mesleği psikologluktur. (yazması ne zor kelime)
çoğunlukla beklenti dert anlatmak ve psikologun yol göstermesini sağlamaktır.
psikologların yol göstermesi ise yasaktır, sadece beyinde oluşan sağlıksız düşünceleri silmeye çalışırlar, bu yüzden dinler dinler bişey söylemezler. bir boka da yaradıkları tarihte görülmemiştir.
ilk psikoloğumla Kaliteli, entelektüel bir kadınla sohbet etme ihtiyacımı karşılıyordum. Kitaplar, toplum, sinema gibi birçok konu hakkında konuştuk. Cinsel hayatımı fazla irdelemeye başlayınca terapiyi bıraktım.

ikinci kez psikoloğa gitme sebebim ise ayrılık sürecini daha rahat atlatmak ve tanımadığım bir insana kimseye anlatamadığım sırlarımı anlatmaktı. Asena hanım benimle yaşıttı. Çok tatlı bir insandı. içeride sigara içmeme müsaade ediyordu ama ben içmiyordum. entelektüel bir insan olmadığı için iki arkadaş gibi konuştuk ve bana çok iyi geldi.
psikolojik sorunlarına çare bulmak.
Rahat battığı için Yolunmak istemek.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.