1. 1.
  derler ya her zaman için dış görünüş şöyle önemsizdir böyle değersizdir diye işte bu insanaların hepsi yalancı hepsi sahtekar hepsi alcak.

  düşündünüz mü ilk aşık olduğunuz insan şişman kısa boylu ve kara tenli bir insanmıydı? yoksak gayet atlettik iyi görünüşlü vede bakımlı bir insanmıydı?

  ne beni kandırabilirsiniz ne de kendinizi bu gerçeği kabul edelim artık çirkin birine aşık olamazsın olmayacaksında sadece aşık olduğunu sanarsın. geçen gün iki sevgili gördüm dersten cıktıktan sonra otobüste erkek çirkin mi çirkin kız desen en az erkek kadar çirkin ve hallerinden birbirlerine aşık olduklarını sanırsınız . halbu ki yalan dolan . elde edebildikleri bu hiç onları seven olmamış onlarda karşısındakinin onun sevdiğine inanmış . şimdi cok güzel bir erkek olsaydı o kız inanmazdı o erkeğin onu sevebileceğini çünkü çirkin.

  anladım ki çirkin birini çirkin biri güzel birini güzel biri sevebilir.
  4 ... selaminc
 2. 2.
  günaydınlar olsun efendim. ama tespit fevkalade doğrudur ta ki işin içine para kariyer ve zeka gibi faktörlerin girmesine varıncaya kadar bu da ne demek ergenlik dönemi sonrası arayışlar değişebilmektedir bu nedir peki, modern insan arayışlarıdır efendim. önermede bahsi geçen çirkin çift (az votka en nihayetinde) ne yapmaya çalışıyor bende anlamadım.
  ... vagusss
 3. 3.
  oldukça normal bir davranıştır, alçaklık olarak adlandırılamaz. Nitekim güzelliğe aşık olamayan bir insanın elinde aşık olması için 3 tercih kalır: kültür, para ve vücut güzelliği

  bu üç seçeneğe göre aşık olmak bana daha alçakça geliyor.
  ... alles
 4. 4.
  (bkz: ayrıca bu yazarlarında alçaklığı) .
  -1 ... selaminc
 5. 5.
  aşık olunan kişinin göze güzel gelmesidir esas olan.

  arkadaşımın anlata anlata bitiremediği, yakışıklılık sınırlarını aştığını vs iddia ettiği sevgilisi için diyebileceğim tek şey; bi boka benzemiyor.

  (bkz: güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa)
  2 -1 ... ismimuzundiyenickimkisaolsun
 6. 6.
  (bkz: sahtekarlık diz boyu) .
  1 ... selaminc
 7. 7.
  aşık olmanın doğasıdır.

  normalde yabani mısır 2 cm boyundadır. bu gün yediğimiz mısır 1000-2000 yıllık insani seçimlerin sonucunda evrilmiştir.

  insanların yüzleride, elleride, vücutlarıda insanların insanları seçmesi ve sevmesiyle şekillenmiştir milyonlarca yılda. güzellik dediğimiz olgu, eşeyli üremenin seçilimindeki en önemli etmendir.

  bu aşşağılık bir olgu değil acıda olsa gerçektir.

  fakat şu gerçeğide unutmamak lazım siz bir insanı sevip beni güzel bulmuyor diye dünyayı suçlarken, belki başka biriside size bakıp aynısını düşünmektedir. öyleyse dünyadan adalet beklemek yersizdir, dünyadan güzellik beklemek yersizdir.

  gereken adil olmak, güzel bakmaktır dünyaya. sizi hak eden gerçek güzelliği bulmak için. buda oldukça zaman alır.
  2 ... bahadrhun
 8. 8.
  yalan. aşık olduktan sonra güzelleşiyor hepsi.
  ... newman
 9. 9.
  yalan. aşk hep güzele yakıştırılıyor. kimse çirkine aşık olmuyor.
  1 ... frekans
 10. 10.
  ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
  dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
  sevmek için güzele mi bakmalı?
  çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?

  victor hügo nun şiirinde geçen dizeleri insanın kendine sorması gerekir. bu genelleme doğru mu? hep güzel mi sevdiniz? hep güzel sevdiyseniz alçak mı oldunuz? bu arada siz güzel misiniz ve güzelseniz hep bu alçak insanlar size aşık mı oldular?*
  1 ... eksi yesil sulu elma