1. 1.
    sanki sermayeleri dolar ya da altına endeksli. siz neye göre zam yapıyorsunuz anlamıyorum ki!

not: fiyatları bilmediğim için eğer zam yapmamışlarsa da özür dilerim.
    7 -2 ... manyak olmaya karar verdim
  2. 2.
    Fuhuş sektörü serbest bir sektördür devlet kontrolünde değildir. Fiyatlar fuhuş sektöründe ki oluşumlar arasında ki rekabete göre değişir. Eğer bu oluşumların belli bir bölümü anlaşırlarsa rekabeti ortadan kaldırıp tekel olurlar ve istedikleri fiyatları koyma özgürlüğünü elde ederler. Fuhuş sektöründe ki bu kartel oluşumları
    Legal ticaret sektöründe ki kartel oluşumları gibi devlet tarafında engellenmez.

2 tane market zinci anlaşıp üretim ve fiyatlandırmayı anlamalı olarak yapıp kartel olurlarsa bu suçtur devlet bunu tespi ettiğinde engelleyecektir. Fakat fuhuş sektöründe bir denetim yoktur. Uyuşturucu ticareti gibidir. Fiyatı oluşumlar belirler. Tekel oldukları an yandın demektir.

TDK: "Tekelci sermaye piyasasında, birtakım ticaret, üretim kuruluşlarının, genellikle kazanma veya başka kuruluşlara karşı tutunabilme vb. amaçlarla aralarında kurdukları dayanışma birliği."

(bkz: tekel)
    -1 ... beraat1397
  3. 3.
    100 dolar sabittir. Şuan piyasa 500 tl. De.

50 tl ye de var 250 ye de.

Yok ben anı yaşarım diyorsan 500 tl 1000 tl.
    1 -1 ... gezdimgordumyenildim
  4. 4.
    Kriz dönemlerinde ikincil ihtiyaçların karşılanması askıya alınır. Seks Türkiyede yemek içmek sıçmak gibi birincil ihtiyaçtan sayılmaz.

(bkz: Rulman sikmek)
    (bkz: Damacana sikmek)
    (bkz: Yatak sikmek)
    (bkz: Yorgan sikmek)
    (bkz: Yastık sikmek)
    (bkz: Kapı sikmek)
    ... morat
  5. 5.
    bu sektöre denetlenip, içerikleri kontrol edilmeli.
    arz ve talebi doğru ortam ile
    kaliteli hizmet kapsamına alabilirsek, paydaşlar mutlu olacaktır.
    1 ... mukukulu
  6. 6.
    taş gibi eskortlar var ve bence zam yapmaları lazım. o taş gibi kızların üstünde titreyerek boşalmanın değeri paha biçilmez.
    -1 ... amgurulugations