1. 1.
  yüksektir. görünüşe bakılırsa çoook yüksektir. elinde pkk bayrağıyla polisin karşısında atatürk'e küfreden insanlar hala nefes alabildiklerine göre kıskanılacak kadar yüksektir. bu iyi bir şey midir, o tartışılır. (bkz: yavaş atın çiftesi pek olur)

  ikinci ihtimal, insanlar artık umursamıyor olabilir ki işte bu çok kötüdür. bu milleti bu durumu dahi kanıksayacak hale getirenler utansın demek gerekir.

  kimseyi asalım keselim demiyorum ama allah aşkına mı diyeyim, vatan aşkına mı diyeyim, o kadar şehidin aşkına mı, artık ne aşkına olursa bir tepki verin lan.

  yok barış gönüllüleriymiş, yok silahsız iyi niyet elçileriymiş, yok düz ovada siyasetmiş. bir avuç ağanın işbirlikçisi hain militanları demokrasi havarisi yapmayın bari.

  bir çapulcu sürüsünü muhatap alan hükümete ne diyeyim bilmiyorum, ne desen gg. (bkz: anladın sen onu)

  şimdi de avrupa daki militanlar gelecekmiş, bir de yargılamadan serbest kalıyor ya bunlar. yahu o kadar zamandır suçu nedir belli olmayan o kadar adamı (suçlu da vardır, suçsuz da konum o değil dikkat edersen) silivri'de hapse tıkıp bekletiyorsun, bari bir kaç gün gözaltında tut usulen bir soruşturma yap. herifler yarın öbür gün meclise girecek, bu devletin milletvekilleri ile aynı havayı soluyacak, başkentinde elini sallayarak dolaşacak.

  bu mesele kürt türk meselesi değil, uyanın artık. terör otoriteyi yeniyor. bunun sonu gelmez.

  "söylesem faydası yok, sussam gönül razı değil" ne yapayım.
  4 ... sartorius
 2. 2.
  zorlanmaktadır bu aralar.
  4 ... argiris
 3. 3.
  dağ taş ve vicdan ağlıyor.
  7 -1 ... demeteren
 4. 4.
  sindirilmiş insanlarda tahammül sınırını çizemezsiniz.. çünkü olmaz.

  olay basit; hep bahsediyorum, öncelikle kendine karşı konuşanları/olanları bir şekilde içeri atacaksın ki kalanlar da sinsin, seslerini çıkaramasın (bkz: ergenekon)

  daha sonra insanları iki tane ekmeğe muhtaç edeceksin, edeceksin ki ya bana bir şey olursa diye sesini çıkaramayacak.

  medya organlarını da sindireceksin. sindireceksin ki, halkı fazla uyandırmasın..

  sorarım size bu halk tahammül etmez de kim eder?

  altta ki paragrafta yukarıda ki profili yaratan insana gelsin..

  ondan sonra göstermelik davos fatihi olacaksın, olacaksın ama kamera ile açılımın kaydından çekineceksin.. çekineceksin ama baykal'a niye korkuyorsun diyeceksin.. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? arkadaşım kamera'yı istemeyen sensin, adam niye korkuyo oluyor bu durumda?

  yazıklar olsun sizin gibi insanlara.. koskoca türkiye cumhuriyetini üç kuruşluk köpeklere teslim ettiniz. eğer sizler allah'a inanıyorsanız, öbür tarafta bu ihanetinizi bedelini çok ağır ödeyeceksiniz.

  açılımmış.. açılımınıza sokayım e mi?
  19 ... trablus
 5. 5.
  eggdeki alfa dalgaları gibi seyreder..kimi zaman isyanlarda düşer , sonra elden gelecek bişi olmadığını idraktan sora allah'a sığınılır o eşik çıkar..ama genel ortalama alınırsa aslında her türlü olaya her türlü haksızlığa karşı aynı seyreder..
  o sınır da esasen tahammül değil , dayanma sınırıdır..
  1 ... hefeweizen
 6. 6.
  bugünlerde türkiye'de ciddi derecede aşılmış olan sınırdır...

  hayır olsun.
  ... volkan2386
 7. 7.
  türklerde ibrenin çok yükseklerde olmadığı sınırdır.
  1 ... yaseminmin
 8. 8.
  bazı sözlük yazarlarının zorladığı sınırdır.
  1 ... loveatthefirstsight