1. 1.
    Ne zaman birisinden aşık olmuş gibi hoşlansam, hedefim oluyor ve onunla sevgili oluyorum. Daha sonra anlayamadığım bir şekilde kendimi sevdiriyorum ve tutkulu bir ilişki yaşıyoruz. Bugüne kadar hiç terk edilmedim. Aksine hep terk ettim ve kaçan taraf oldum. 1 senedir yalnızım ve sanırım tanrı, daha fazla can yanmamasi ve hayırlı bir nasip çıkarmak için bekletiyor. Hayırlısı.
    2 -2 ... kimseyi cekemeyen adam
  2. 2.
    (bkz: yalnız değilmişim)
    ... yildizhan
  3. 3.
    Standart bir erkek iseniz ve belirgin bir psikolojik probleminiz yok ise sevgilisi olmayan bir kıza ilgi duyup ona açık açık kur yapmanız onu elde etmeniz ile sonuçlanacaktır.
    ... insectoidzz
  4. 4.
    insanları kendine aşık etme yeteneği
    üzmeyin ruhu güzel insanları kardeşim. sevecekseniz adam gibi sevip gitmeyin.
    ... hatake kakashi
  5. 5.
    Terk edilmeden terk etmeyi kişisel başarı olarak görmeyi bırakınca büyümüş olacaksınız. Bir gün gelecek sadece ilişkinin bitmesine üzülecek, kimin bitirdiğinin hiçbir önemi olmadığını anlayacaksınız.
    4 ... cupcake jemma
  6. 6.
    Bununla ilgili verilen eğitimler var.
    ... sassanach
  7. 7.
    Aşık olmak ya da aşık etmek fazla şişirilmiş kelimeler. Fakat insanlara kendini sevdirebilmek diye bir yetenek kesinlikle var. Hani "x kişisinde de şeytan tüyü var" denir ya. Aslında bu doğuştan gelen bir özellik gibi görünse de sonradan da öğrenilebiliyor. Birkaç ufak harekete ve gözlem gücüne bakar olay.

Bu konuyu en güzel anlatan kitap kesinlikle şudur:
    "dost kazanma ve insanları etkileme sanatı / dale carnegie"
    1 ... stargate
  8. 8.
    Güzel olmak. Güzel olmakta doğuştan gelen bir yetenek sonuçta Biz seçmiyoruz.
    ... azbirazmutlugibi