bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gittiği barlarda, cafeler ve diğer ortamlarda kendisini absolute zero olarak tanıtan bir sahtekardır.

  evet arkadaşlar ne yazık ki böyle bir hadise ile karşı karşıyayız. bunu nereden mi biliyorum?

  geçenlerde flykiller cepten mesaj attı bana.

  -zerocum, aşkolsun! demek bodrumlara kadar geldin de bana haber vermedin.
  +yok azizem ne alakası var. o nereden çıktı?
  -yahu burada bir bayan arkadaş senle tanışmış. sevişmişsiniz falan.
  +neeeeee!
  -öyle dedi o.
  +yok azizem ben o değilim.

  sonra derin bir araştırmaya daldım ve bazı sonuçlara ulaştım. birkaç görgü tanığı ve sahte absolute zero mağduru ile konuştum.

  "bostancı dolmuş durağında diğer sözlükçü kız arkadaşlarla konuşurken yanımıza biri yaklaştı. "sözlükçü müsünüz?" diye sordu. evet cevabını alınca kendisini absolute zero olarak tanıttı. hepimizle yattı. sonra anladık ki kandırılmışız."- ismini vermek istemeyen bir sözlük azizesi.

  "geçenlerde arkaaaşlarımnan gittiğim bir barda biri kendisini absolute zero olarak tanıttı. kendisini masamıza davet ettik, konuştuk felan... sonra anladık ki absolute zero falan değilmiş. absolute zero ile ilgili salak ve yalan yanlış bir giri girmiştim ki gerçek anlaşıldı işte." - dünyayı çözdüğüne inanan ve henüz lise çağındaki bir sözlük kızı.

  "geçen kahvede arkadaşlarla batak atarken biri yanımıza geldi ve kendisini absolute zero olarak tanıttı. o kim lan dedik sonra gitti." - sözlük ile hiçbir ilgisi olmayan bir vatandaş.

  evet arkadaşlar durum budur. sizleri bir kez daha uyarıyorum, reelde görüştüğüm kimse yok. her absolute zero benim diyene inanmayın. sonra biri tecavüz falan edecek size başıma bela kalacak.

  sözlükteki en güzel kızlarla kankayım zaten. birine asılacak olsam onlara asılırdım değil mi? yani ihtiyacım yok gereksiz sosyalleşmelere falan. ayık olun, kandırılmayın.

  freeze you later
  1 ... absolute zero