bugün

var mıdır merak konusudur. mesela atla eşek çiftleşiyor katır oluyor. aslanla kaplan çiftleşiyor kaslan oluyor. misal yunus da zeki,insan da... çiftleşseler yunsan olur mu? iyi düşünen,suyun altında saatler geçinen, seksten ultra zevk alan manyak bi şey olurdu kanımca. kız olsa deniz kızı olurdu bence, kız olsam ben verirdim o derece.
bazı biyologlar şempanze ve insanın laboratuvar ortamında sperm ve yumurtasının birleşiminden olumlu sonuç alınabileceğini söylüyor. bence de mantıklı. sonuçta primatlar birden insan olmadı ya. daha az gelişmiş primatlarla daha insansı canlılar illa ki birleşmiştir.
Ariel sharon.
çoğalmak için insana değil, kendi cinsine ihtiyacı olan hayvanlardır.

ha, insanla çiftleşip yeni bir canlı türü oluşturma ihtimali olan hayvanlar başka bir konudur ve böyle birşey doğal olarak imkansızdır.
insan üzerinde yapılan deneyler yasaktır. fakat sınıf bölgelerde. yani herhangi bir ülkeye bağlı olmayan yerlerde gizli çalışmalardan olumlu sonuçlar çıkarıldığı söylenmektedir.
öküzle çiftleştirilmek için zorla evlendirilen çocuk gelinlerin olduğu bir ülkede zor olmayan durumdur.

az önce cnn'de 12 yaşında evlendirilen kızın 14 yaşında * ikinci çocuğunu düşürmesine sebep intihar ettiği ile ilgili bir haber izledim. daha ne diyim lan! nasıl bir hayvanlıktır ki bir çocuğa böyle bir sorumluluk psikolojik yüklenme yapıyorsunuz şerefsizler.
ordek, tavuk, at , essek. yakinda hamster da bu gruba dahil olucak gibi.