1. 1.
  dışişleri bakanlığının yapmış olduğu açıklamada kullandığı tabir.

  https://twitter.com/AACan...status/985031591939465216

  ırak'ta bir milyon sivili katleden vicdan mı? pes.

  https://www.yeniakit.com....vili-katletti-417835.html
  2 -2 ... drdolantin
 2. 2.
  (bkz: dostum putin)
  https://iasbh.tmgrup.com....-onemli-1477261582328.jpg
  1 ... duz adam sami
 3. 3.
  (bkz: türkiye nin yakında rusya yı satacağı gerçeği)

  ooohh, zeminini yapmaya başladılar bile bugünden.
  2 -1 ... ecinni
 4. 4.
  Sürdürdüğü tutarsız ve iç politikaya malzeme edilen dış politikadan sonra, denge politikasını hiçbir durumda yürütemeyeceģini anlayan hükümetin, "vaziyet alın beyler ortalık karışacak" hissi sonrası tarafını belli ettiği cümledir.
  12 ... aalper
 5. 5.
  bizim için bilinen bir gerçeğin dile getirilmesidir. yalaka yandaşlar için durum kritik o yüzden hala sessizler bu saat olduğu halde *

  şimdi çıkıp deseler "esed in zulmüne karşı haklı bir operasyon" yarın binlerce sivil katledilince gene ortada kalacaklar sap gibi. üstelik abd - ingiltere - fransa - israil şer ortaklığının ırakta 1 milyon üzeri sivil katlettiği gerçeği varken. diğer taraftan operasyona karşı çıksalar yıllardır kendi dünyalarında süper mario oyununda prensesi kaçıran eleman gibi gördükleri esede destek vermiş olacaklar.

  sabahta yazdım bunların derdi kimsede yok. neyi savunacaklarını kimin yanında olduklarını kime karşı olduklarını bilemiyorlar topaç gibi bir ona bir buna yaklaşıp duruyolar. hükümet sabah ak dediğine öğlen kara akşam sarı diyor. müslümanları katleden zalim esed mi müslümanları katleden hristiyan - yahudi iş birliği olan şer ortaklığı mı ? biz muhalifler netiz ne esad ne şer ortaklığı. üstelikte bunlara göre biz dinsiz insanlarız hesap et..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  bunlar insan operasyon da bunların vicdanına tercüman.
  ya biz insan değiliz ya da bunlar. zaman nasıl olsa gösterir bunu.
  ... ruh okuzu
 7. 6.
  yerine bir açıklamadır.
  -1 ... tenete