1. 1.
  insanlığın eski devirlerdeki gibi kralı olmak mümkün değil ancak birleşik krallık'taki sisteme benzer bir sistemle insanlığın kralı olunabilir.

  1. varlık vergisi getirirdim. 100.000 euro 5 milyon euro arası varlığı ve parası olanlardan her yıl yüzde 1, 5 milyon euro'dan daha fazla parası olanlardan her yıl yüzde 3 varlık vergisi alırdım. 50 yıl içinde muhtemelen insanların şu an yaptıkları işlerin büyük çoğunluğunu robotlar yapacaklar. o robotları üreten ve kullanan şirketlerden yüzde 40 gelir vergisi alırdım.

  2. türkiye eyaletinde yunanistan eyaletini seven, yunanistan eyaletinde ise türkiye eyaletini seven kişilerin başa geçmesi için uğraşırdım. türkiye'yle yunanistan'ın ilişkilerini düzeltmeye çalışırdım.

  3. kürdistan eyaletini kurmaya ve pkk'ya silah bıraktırmaya çalışırdım.

  4. israil eyaletinde filistin eyaletini seven, filistin eyaletinde ise israil eyaletini seven kişilerin başa geçmesi için uğraşırdım. israil'le filistin'in ilişkilerini düzeltmeye çalışırdım.

  5. hindistan eyaletinde pakistan eyaletini seven, pakistan eyaletinde ise hindistan eyaletini seven kişilerin başa geçmesi için uğraşırdım.

  6. 50 yıl içinde insanların çoğu işlerini robotlara kaptıracağı için şimdiden evrensel temel gelirin nasıl getirilebileceği konusunda araştırmalar yaptırırdım.

  7. dünyanın her yerindeki kasırgalarda, sellerde, yangınlarda ve depremlerde mağdur olan insanlara yardım edecek bir kuruluş kurardım.

  8. yoksullara gıda, ilaç ve doktor sağlayan vakıflara yardım ederdim.
  ... para bellumtr