1. .
  insanın kendisiyle bakışması hadisesidir efendim. durun durun hemen celallenmeyin anlatacam. Olabilecek bişey çünkü ;

  Şimdi efendim yıllar yıllar önce bir minibüse binmişim. Arka 4'lünün en köşesinde oturmuşum. Diğer taraftada bir kız oturuyor. * işte efendim bakıyorum kız yüzünü cama dönmüş dışarıyı izliyor. Bende o sırada yeni ergen bir genç olarak hormon bazında tavan yapmışım tabi. Kızın yüzünü görmeye çalışıyorum cama bakarak. Ulan kızla göz göze geldik. Kız camdan bana bakıyordu yani. Aslında ben öyle sanıyordum. Dur dur, biraz daha oku.

  işte efendim öyle tekrar baktım, ben baktığım gibi o da bakıyordu. Çünkü göz göze geliyorduk. Böyle ben onun gözlerine o benim gözlerime bakıyordu. Camdan ama. Benim arka taraflar nasıl havalarda anlatamam abi. Vuuu böyle pozlar yapmaya başladım felan.

  Taaa ki kız minibüsten inene kadar. Kız indi ama ben camdaki gözlerle hala bakıştığımı anladım. Neden diye soracaksanız ? Ben camdan kendi gözlerime bakıyormuşum. Kendime poz atıyormuşum. Kızın bi tarafında bile değilmişim. Hatta kızın bunlardan haberi bile yok lan daha ne diyim.

  bu hatırayı depreştirmesinden dolayı ; karsi penceredeki saksiyi kiz sanip kesismekkonusuna teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca Allah belamı versin diye ekliyorum.
  1 ... akatreil
 2. .
  insanın kendisine hesap vermesidir.
  ... passion
 3. .
  ayna önünün kaçınılmaz eylemi.
  2 ... aylak susamuru