1. 1.
  (bkz: hitler)

  başka işin gücün yok mu kardeşim, bu ne acımasızlıktır böyle.. dedirten eylem.

  (bkz: insandan sabun yapmak)
  ... eldaina
 2. 2.
  adolf hitler'in uzmanlık alanı.
  1 ... hadiii
 3. 3.
  (bkz: hacı şakir)
  3 ... impayatoy
 4. 4.
  tyler durden 'ın tuz dengesindeki kalite yüzünden, zenginlerin özel kliniklerde liposuction ile aldırdığı yağlarını çalarak bunlardan sabun imal edip, sonra zenginlere yüksek fiyattan geri satması ile beyaz perdede gördüğümüz eylem.
  2 ... roy mustang
 5. 5.
  (bkz: yahudi arkadasın sırasına sabun koymak)*
  1 ... karpuzkabugu
 6. 6.
  efendim, tarife gelirsek; bilindiği üzere en iyi sabun hayvansal yağlardan yapılandır. yanan bir hayvanın külleri ve yağı su ile birleşince hacı şakir etkisi yaratır.

  Hitler in tarifine gelince,
  önce malzemeler:
  +saçları kazınmış bir kaç yahudi
  +Fırın
  +gazocağı
  +kapalı büyük bir oda

  efendim, ilk once yahudiler soyulup soğana çevrilir. Ardından kapalı büyük odamıza tıkılıp üstlerine kapı kilitlenir. "odada bulunan musluk ve fıskiyelerden su verilecek banyo ve yapacaksınız" vaadiyle insanları yumuşatırsınız. neden, çünkü stres halindeki insanın kasları gerilir, yanarken zorlanır, mundar olur. Ardından o musluk ve fıskiyeden su yerine gaz verirsiniz. içerdekiler noluyoz lan diyemeden nalları dikerler. Sonra içerideki zehirli gazın süzülüp gitmesini beklersiniz. Askerlerinizi içeri gönderip bütün cesetleri toplarsınız. Bunları itinayla fırınlara yerleştirirsiniz. ardından yüksek ateşte yarım saat yaktığınız cesetlerin külünü bir tarafa, yağını başka bir tarafa toplarsınız. Birkaç kimyasal eylemden sonra bu ikisini karıştırıp kaynatırsınız ve kalıplara döküp soğumaya bırakırsınız. Artık geriye üstüne damgamızı basıp piyasa sürme kaldı. iyi temizlenmeler. * *
  5 ... ofkeli kalabalik
 7. 7.
  sabun fiyatlarını düşürecek, insan değerini artıracak durum*
  ... jjaks
 8. 8.
  temizlik imandan gelir düşüncesiyle yola çıkan hitler kardeşimiz, şu yahudileri nasıl imana getiririm sorusunun cevabını onları sabun yaparak bulmuştur. yanlış bulmuştur. ancak bütün dünyaya da soykırım nasıl yapılır öğretmiş, bazı sözde soykırım iddiaları yanıtlanırken "soykırım" kavramının somutlanmasına yardımcı olmuştur.
  1 ... cavit
 9. 9.
  hitler temiz yahudu ırkı oluşturmak için soydaşlarını tercih ediyor maksat başkasından çıkmasındır. soydaş olsundur... bunu yapan hayvan bile olamaz bırakın ki, insan olsun.
  ... harvester of sorrow
 10. 10.
  yahudileri eritip düğme de yağtığı söylenir,söylenegelir.
  1 ... schizofrenne