bugün

bilinmesi çeşitli şekillerde insanların başına bela açan bilgilerdir. benim için donanım, yazılım ve her türlü teknoloji bilgisi... ulan tamam biliyoruz ama insan formatçıya da çevrilmez ki. ayrıca bilgisayarına bir şey olunca direkt hiçbir müdahale etmeyen bak "hiçbir müdahale etmeyen diyorum" sözüm sana... ulan ekran gitti diye beni arıyorsun onu da anladım ama sokete bir bak lan! al mına koyim diyaloğu da vereyim iyice rezil ol .
- alo kanka benim laptobun ekranına görüntü gelmiyor ya.
+ bilgisayarın çalıştığına emin misin?
- evet eminim.
+ oğlum tamam biliyoruz da benim ekran gitti diye aranmaz ki insan. bir görmem bakmam lazım buradan nasıl bileyim, müneccim tarağı mı yedik?
- la yaparsın sen ya...
+ la oğlum bilgisayarcı mıyım la ben? neyse, sokete bir bak (soketi menteşe kırık olduğu için açıkta)
- baktım ona olmuyor.
+ bataryayı çıkar power tuşuna birkaç dakika basılı tut sonra takıp tekrar açmaya çalış (nedensiz görüntü gelmemesi gibi durumlarda kesinlikle işe yarar)
- tamam bekle.
+...???!!!
+ hadi lan!
- yok kanka gelmedi ya... sen bize bi gelsene bakalım şuna (bak demiyor da)
+ tamam çıkıyorum bekle.

soketi bir daha söküp iyice oturtmam sonucu bilgisayar çalışmıştır.

+ lan hani soketi oturtmuştun iyice?
- oturttum kanka.
+ lan çalıştı işte ne farkı var oturtmanın?
- sen teknolojiden daha iyi anlıyorsun kanka aslında o yüzden ben denemedim bozarım diye.
+ ???!!!
+ hay senin mına koyayım!

ayrıca 1 hafta içinde arkadaşlarımın sevgilisi dahil en az 15 kişiye format attığım günleri unutmayacağım... programı iyi bildiğim için grup çalışmasında tüm yükü bana yükleyenler sizi de unutmadım.
her gün 1 duble iyi gelir..
sonra karaciğer allak bullak beyin infilak..