bugün

koy götüne rahvan gitsin.
kız sana yarım saattir bakıyor hacı git konuş kelimesi nasıl bi yalandır.
Bu olabilir efendim:

"Kolay olsaydı, herkes yapardı"
işte ben böyle başarırım,helal olsun bana ...
senden bi bok olmaz.
+hıı senn ha onu ha hassiktir ordan
+görürsün a.g şeklindedir.
"oohh yeaaah". belkide "ah evet".
biz sana oku diyoruz oğlum, ha okumazsan da sanayide bizim Hasan ustanın yanına veririz artık ne yapalım.
(bkz: didier drogba)
Sen yaparsın.
koy geç abi.
iyi ki varsın.
all iz well.. Söylenişi böyle yani, 3 idiot' u izledikten sonra ağzıma takıldı, sinirim bozulunca söylüyorum kendi kendime. Filmde de dediği gibi; kalbi kandırmak çok kolaydır.
oh mis yine yap.
Maasiniz hesabiniza yatirilmistir.
hiç şüphesiz ; ''sana güveniyorum.'' sözüdür.
kakam geldi.
sevdiğim kızın bana güvenini belli edecek her sözdür. öyle anlarda bir mesnet noktası bulsam, dünyayı yerinden oynatabilirim. *
rahmetli babadan gelir:seçiminin doğru olup olmadığını seçmeden bilemezsin.

20li yaşlara yaklaşırken meslek seçimi yapabilmek için üniversite sınavına girmeniz ve yüzlerce cevabı kombine ederek bir puan elde edilir. bu puan sizin seçim kaderinizdir.yüksekse fiyakalı üniversiteler burslariyla birlikte sizi bekler, değilse anadoludaki üniversitelerden birine yerleşmeniz muhtemeldir.asıl mühim olan adın önüne hangi ünvanın gelecegidir.buna karar vermek güçtür, hangisini seçsen daha iyi olucak bilemezsin o dönemde. bende elektrik mühendisliği yazmışım ne yapar bilmiyorum tabi kim bilebilir ki daha önce 220 volt ne işe yarar?zaman geçtikçe elektrik yedikce kendine şunu sorarsın 5 yıl sonra neredeyim ben.tüm bu deli sorular seçimin yanlışlığına işarettir.mimar olup saat 12den sonra balkabağının Osmanlı motifli eve dönüşecegi binalar daha çekici gelmekteyse yeni bir seçimin kıyısında yüzüyor bulursunuz kendinizi. autocad imlecini görmekten usanmış genç 21.yy türkiyesinden bildirdi.
sen başarırsın.
sana inanıyorum , yapabilirsin üstesinden gelebilirsin.
Bazı zamanlarda insanlar ile çekişme durumudur.

+ağzınla kuş tutsan yapamazsın
-görüşürüz
Aradan 6 ay geçer
-Yaptım buyur
- (Sessizlik )
rahat ol her şey yoluna girecek, sadece benden telefon bekle.
Yürü be koççum kim tutar seni?
özellikle pes oynarken gaza getırecek sozlerdır. Gol yendıkten sonra golu atanın "heeeee! Amk salagı nası koydum ama!" demesı uzerıne motıve olan karsı tarafın fark atması uzerıne rakıbın göt olma durumu da hasıl olur.