bugün

Sevilen kişiyle, havadan sudan konuşmak. O kadar iyi geliyor ki *
Hayvan beslemek. Elinizde mama sokaklarda gezerken size koşan pisicikler. Hemen ayaklarınıza sürtünerek ettikleri teşekkürler...
o, şu, bu müzik, dans, kucaklamak, hüzün, sevinç, falan, filan, özünde duyulara hitabeden her şey.
Yaprak dolma.
manevi destek manevi destek abi. kesinlikle iyi geliyor. paraymış pulmuş sonra vallahi. kimmiş bu manevi destekler. en başta aile, anne babanın desteği, arkadaş, sevgili veya tanımadığınız birinden gelen bir tebessüm bile manevi destektir benim nazarımda. bunun yanında kitap, film, spor, hayvanlar. aslında canınızın o an ne yapmak istediği değil, eğer zevk almak istiyorsanız, bir şeyi unutmak istiyorsanız veya öğrenmek istiyorsanız, sevmek istiyorsanız hepsinin ilacı farkındalıktır. tüm bu sayılan şeyler farkındalığınızı geliştirir aslında. kendinize gelirsiniz. ya birileri tarafından destekle, ya da bir şeyler tarafından.
Kahve , kitap , dua , ezan.
Hafta sonları odtüye giderim.bilkent kapısından giriş yaptım mı değme keyfime.kaçak giriyoruz hee.yoksa a1 kapısından şutlarlar adamı.neyse arkadaş olur yanımda hep zaten.önce endüstri mühendisliğinin ordan döner çatı kafenin oraya arabayı park ederiz.şöyle güzel bir kahvaltı.of harika oluyor ama.1 saat sürer zaten.sonra çarşının orda ki yeşillikte sandalyelerimizi kurar ,çayımızı,cipsimizi alır kitap-okuruz.saat 6 civarı tekrar çatı.tabi bu arada sohbet,dedikodu ,gıybet allah ne verdiyse tabi.akşam yemeğini de yedik mi ver elini devrim stadı.kesin tanıdık birileri denk gelir zaten.orda da biraz sohbet.saat oldu mu 9 civarı.ver elini arkadaşın eve.hem onu da bırakmış oluruz.yalnız yaşar o da.sonra bir kaç bira.35 lik rakı.meze felan.sazımda yanımdadır zaten.hep bagajda çıkmaz zaten.gece 2 oldu mu.o ara manitanın birisi ararda çıkaşım derse ne ala.yoksa sikimde bile olmaz dışarısı.çıkarsam geliş eve sabah 6.sonrası malum zaten.yatış 8.gün bitti zaten.inanın baharları hafta içi öyle bir özlemle bekliyorum ki hafta sonunu.hayatın bug unu buldum sanırım.
Sevgi ve sevgiyi anımsatan herşey. Bunu ister bir insandan ister bir hayvandan ister bir şarkıdan alın farketmiyor.
Bir başka insan olmadığı kesin.
bazı insanlar ve yerler arada güzel bi müzik.

ama iyi gelen insanlar o kadar nadir ki bulunca dolaba kapatmak istiyorum.
(bkz: dolgun meme sıkmak)
(bkz: seksten sonra yakılan sigara)
(bkz: yağmurlu havada seks yapmak)
sevgilinin gözlerinin içine bakarak sevişmek.
Güzel bir sopa.
Müzik - sigara ikilisi.
Bir de kaliteli bir kulaklık kullanarak bilinmeyen bir yere yürünüyorsa...
Gelmeyen şeylerdir. Keşke iyi hissettiren her şey başımıza gelseydi.
Yarım saat yürümek.. iyiden öte çok iyi geliyor kesinlikle..
işten eve gelinince alınan sıcak duş ve akabinde yenilen güzel bir akşam yemeği. üzerine de yeni başlanılan kitabı okumak mis gibi bir şey.
sarılmak, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi acıyı ve stresi de azaltır. Sarılın! Evet.
uzunca dost sohbetleri, yeni bir şehir, sabahına yeni bir şehre varılacak bir yolculuk, yeni arkadaşlar.. uzar gider liste.
Gülen bebek sesi, rüzgârlı havalarda yürüyüş, yalnızlık.
Aşk, bir fincan kahve, müzik, kitaplar, herhangi bir hobi edinmek...