bugün

gerçekte ulaşamadığınız, sizden uzakta olan ama kötülük yapmak istediğiniz bir kimseye ya da kimselere internet üzerinden yapılabilecek kötülüklerdir.

sahte hesap açıp aşık bir karakter yaratılabilir, bu yolla hedef kişinin -çok aptal olması lazım- kafası karıştırılabilir. ben yaptım, oldu.
msn'in msn olduğu zamanlar sulu torba şakası yapan bir ibne vardı. onu yollamak kesinlikle internet üzerinden yapılabilecek kötülükler listesinde kafaya oynar.
ekrana birden fırlayıp çığlık atan, makyajı korku filmlerini andıran hatunların bulunduğu videoları yollamak. şaka maka en dalgın anında insanı kalpten götürebilir.

türlü çakallıklara bilgisayardan system32 dosyasını sildirmek.
Dedeleri yollayin.

Www.nobrain.dk

Gecici bir kotuluk. Yaptim ulan ben.

Danimarkadaki eski kezbanlardan birine yolladim. O mal dk yi gorunce hemen tikladi.
bilgisayarına trojan atıp önce loglarını almak sonra hesaplarını tek tek çalıp bilgisayarından başka ağlara saldırı yapmak. Biraz uzun oldu ama geçiş bilgisayarı olarak kullanılırsa sanki o bilgisayardanmış gibi gidip interpol'ün sitesine saldırı düzenleyeceksin. O zaman aklı başına gelir. *
çocukken en kötüsü çıplak fotolarla fotoshop yaparken olay bir anda insanların hayatını kaydırmaya kadar varan kötülüktür.
1 man 1 jar videosu atın. götü uçuklasın ibnenin.