bugün

toprak ve uterus( rahim); bunlar maddenin iki farklı formudur. birine tohumu salınca karpuz, havuç v.s.; diğeride ise insan türer.

ikiside maddenin farklı formudur. yani burada şaşırtıcı olan insanın hangisinden türediği değil, nasıl yoktan türediğidir. bunu

irdeleyin.
insan olarak geneleme yapmak yanlıştır. canlı, topraktan geldiğinden dolayı toprak halla dünyaya canlı veriyor. verdiği canlı insan olmasada ağaç,çiçek gibi canlılar veriyor.
inek girip sucuk çıkan bir fabrikaya sucuk girerse inek çıkmaz.
Evrimciler yaratılışçıların ''şimdiki maymunlar neden insan olmuyor ? '' mal ötesi, evrim biyolojisinden bir haber mal sorularına ,daşşak geçmek için yine aynı mallıkla verdikleri cevabın evrimci soru ayağıdır. ''şimdiki topraklar neden insan olmuyor?''

ali tatilde dışında kitap okumadan evrim biyolojisine karşı çıkmak ve çok bok biliyormuş gibi ortaya sağa sola yorum atmak ancak bizim gibi beyinsiz insanların bol olduğu toplumlarda görülür hacı
yaradılış'ın bir süreç olmadığını idrak edemeyen 5 yaşındaki çocuk sorusu.
insanın topraktan yaratılması olmuş bitmiştir. evrim ise bir süreçtir ve bu sürecin hala devam edip etmediği, ediyorsa niye maymunların insan olmadığı sorularını sormak gayet mantıklıdır.
illa harun yahya'dan alıntımı yapalım kardeşim.
toprak yaşayanları beslemekle meşgül olduğu içindir .

toprak anayı bu kadar bellersen , yemeye hıyar bile bulamazsın .
insan topraktan yaratılmıştır ki tüm yaratılanlar topraktan yaratılmıştır. bu laf ancak bu kadar kıçından anlaşılabilirdi, ki o da oldu. yaradılış, insanın topraktan meydana geldiğini anlatır, evrimciler gibi o şuna dönüştü o da kalktı buna özendi buna dönüştü demez. ayrıca biz de size soruyoruz, madem insan maymundan evrildi şimdiki maymunlar manyak mı, ki evrilip insan olmuyorlar?
yoksa; oğlum boş ver dünyada açlık var, sıkıntı var, stres var , geçim derdi var diyip vaz mı geçiyorlar?
ayrıca yaratılan tüm varlıkların topraktan geldiği o kadar açık ki, ceset toprağa gömülür bir süre sonra çürür, kurur ve toprak olur.
amaaan be kime konuşuyoruz ya, git işine arkadaşım, biraz araştır sonra gel.
insan tekrar toprak oluyor ya, bu yetmiyor mu. şimdi tüm arz insan olsa maymunlar nerde yürücek vs. vs.. kafalar zaten basmıyor...
yoktan var etmek allah'a mahsustur. işte bu yüzden.

bir şeyi çok merak ediyorum biri aydınlatırsa sevinirim. evrim konusunda bilgiye sahip değilim. diyelim evrim denen şey var. evrimin ilk halkasında ne vardı? ve nasıl oluştu?

durduk yere mi oldu her şey? bu dünyanın ve sistemin kendi başına bir işleyişi mi söz konusu?

oldu olacak şöyle yazın tam olsun,

(bkz: evren merkez kafasına göre herkes)
sabah sabah akla düşen soru. Neden lan neden? Müminler açıklasın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.