bugün

her türlü pisliği yapıp insan rolüne giren etrafı tarafından pek bi sevilmesine ragmen eşi ve cocukları tarafından sevilemeyen insanlardır. * bu tür insanlar kravatlı, sosyal hayatı olan düzgün insanlar gibi görülse debir punduna getirip gizliden incelediğinizde her seyi göstermelik yaptığını görürsünüz.
özendikleri varlığın kötü kopyaları olan, var olmaklıkları bakımından bir lüzum taşımayan varlıklardır.
(bkz: yavuz un minibüsü)
ben çok başarılı buluyorum. hele bir ilker yasin taklidi var.
(bkz: iki ayakli ayi)
insanların , aslında hayvan olduğu gerçeğini gör(e)mediğinden , insan diye bi ayrı bi sınıfın olduğuna inanan , yeri gelince nice hayvanların gerek adaptasyon , gerek bağlılık açısından insanlara taktığı gerçeğine tanık olmamış insan ithamıdır.
ben hiç bi hayvan tanımıyorum ki , bilmem ne kaç bin yıl beraber yaşadığı hayvanı durduk yere yesin , hiç bi hayvan türü görmedim ki , diğer hayvanları hayvan olmamakla suçlasın , hiç bi hayvan duymadım ki ; eleştirilerle orgazm olsun. filler bile bunun için burnunu kullanıyor ..
demem o ki , insanı yüceltip , hayvanı hakaret olarak kulalnırken , lan acaba dangalakça bi iş mi yaptım şu an , insanlar değil mi dünyanın içine sıçan diye düşünmekten fayda var..
(#7631772).