bugün

kurtlar vadisindeki karakterlerin ( yalçın bulut, memati baş, muro ) zevk dünyası.
edit: asla düşünüp de açmayacağın bi başlığa sazan gibi atlayıp cevap verirsen başlık böyle başa kalır işte. bu da bana ders olsun.
(bkz: sike sike öldürmek)
öldürmek eyleminden haz alan kişilerde, sıklıkla seri katillerde görülen hadisedir.
fransızlar orgazm için "küçük ölüm" tabirini kullanırlarmış.
(bkz: çorum katliamı)
(bkz: maraş katliamı)
(bkz: sivas katliamı)
(bkz: 1 mayıs)

var böyle bir şey. bir takım insan öldürürken orgazm oluyorlar; çünkü sapkınlar, çünkü beyinleri çalışmıyor ve öldürüp rahatlıyorlar. orgazm esnasında dışarı çıkardıkları sıvı da beyin parçalarıdır. o beyin parçalrını gizlemek için mümkün olduğunca çok kan dökerler, işkence yaparlar ve bizler o insanların aramızda barınmasına izin veririz ki en az onlar kadar sapkınız.
(bkz: morgan dexter)
(bkz: dün gece yaptığım şey)

lan hass.ktir. bunu söylemeyecektim galiba. ah sözlük bir fbi aracı olduğunu hemen unutuyorum.

keh keh keh.(sitkomlardaki gülme efekti)
(bkz: memati baş)*
bu tur bir olay turk televizyonarinda gosterilmistir. kurtlar vadisi adli dizinin cakir'in intikami bolumlerine bakarsaniz memati'nin cerrahpasali'yi bogarken resmen orgazm oldugunu gorursunuz. hatta polat memati'nin yuzune garip garip bakar ne oluyor manyaklasma der gibi.