1. 1.
    6000 tl olan bu salak aygıta bir insan neden bu kadar para verir , ulan maaşlı çalışansın al 1000 tl lik ufak yollu telefon takıl .
    2.el araba alırsın ayağın yerden kesilir ,yazık yapma etme alma ve aldırma bunları .
    6 ... gerut
  2. 2.
    (bkz: fakirliğini bastımak için iphone almak)
    6 ... inmyopinion
  3. 3.
    Parası vardır alır.

Aklı yoktur alır.

2 çeşitte toplanmış oluyorlar işte.
    11 ... trece
  4. 4.
    iş yerinde asgari maaşa çalışan bir kardeşimiz var, bir gün abi iphone şöyle güzel telefon böyle güzel telefon diye dolaşıyordu ortalıkta tuttum kulağından çektim kenara dedim ki; 'bak oğlum sikerler akıllı ol' dedim.

bir arkadaşımız daha var, kendisi erkeksi lezbiyendir duydum ki bununla takılmaya vurdurmaya başlamış.

sonra dedim ki; baaak ben sana söylemiştim oğlum sikerler diye..

(bkz: ibretlik)
    7 -2 ... sorun bende
  5. 5.
    Enayi olduğundan. Zenginler için sorun değil de asgari ücretli veya biraz fazla alanı naapacak bunu bilmem.salaklık göstergesi bence. Biz fakir ülkeyiz, neyine senin altı binlik oyuncak?
    5 ... thelma
  6. 6.
    kapital düzenin ilkesizleştirip, sömürüye açık hale getirmesinden mütevellit ortaya çıkan, doğalın dışında seyreden davranış bozukluğundan ötürü alır.

kısaca, ona o parayı vermek mallıktır.
    -1 ... baron1776
  7. 7.
    Parası çok olduğu için . Param olsa ben de alırım .
    1 -1 ... frenchdiyebiri
  8. 8.
    bahsi geçen telefonu inceledim. almaya da niyetin vardı ama alıp kurcaladıktan sonra vazgeçtim. hani kötü olduğundan değil de beklentimi karşılamadı.
    -1 ... tasaklara ufleyen adam
  9. 9.
    Adamın ilk aklına gelene bak araba ondan sonra tabi 25 yaşında arabaları bile 25 milyardan satmaya kalkıyorlar millette bu açlık oldukça. .
    -1 ... vigilante8
  10. 10.
    emin olunsun ki param olsa da almam , yahu 6000 tl ye banka kredi veriyor lan kredi sen normal tc vatandaşı gidip bunu alırsan safsın, salaksın hiç kusura bakma .
    götünde taşıyacağın şey için bunca para yazık valla yazık .
    2 ... gerut