bugün

Sevdiği biri gittiğinde. Özellikle ölüm şeklinde.
Duvardaki saatin sesiyle baş başa kaldığında.
şu saatte mal gibi uyanıp, yatagın diger yanında boşluk hissettiği zaman.
Bir çok kişinin sorunu olduğunda ilk aradığı kişi olmasına rağmen kendine arayacak birini bulamadığını fark ettiğinde.
Telefonumun zil sesini değiştirdim ama arayan yok.
Biri ararken nasıl çalıyor bilmiyorum. Yalnızlığımı böyle durumlarda hissediyorum zaten.
Silik hafızalara mahkum olduğunda.
Genelde gece 2 gibi karşı dairenin yanan tek bir ışığı kalmadığında ve seni merak eden kimse olmadığında.
birlikte yola çıktıkları insanlar onu sattığı zaman. bazen insan güçsüz olur o yüzden karşısındaki dostum dediği kişiden bir söz duymak ister, gücü yetmez çünkü o an ve dostum dediğinin de gücü yetmesi önemli değil ama bir şey desin ister madem bu yola birlikte çıktık o halde ezilirken o kişi de bu acıyı kendinde hissetmeli ben bir tek o an hissetmiştim çünkü.
onun dışında boş kalabalık insan yığınları insana yalnızlığını unutturmaz, bir insan sevdiğinin gözüne bakarken bile yalnızsa yalnızdır.
Sevdiğinle konuşup sohbet etmek yerine, sözlükte yazmak, online oyun oynamak, sosyal sitelerde vakit geçirmek, face, pint vs.

Bir de uyumadan önce duvarla kesişirken.
keşke daha sık hissetsem şu aralar.

düzenli bi hayatın içinde olmadiğini biliyorum.
Sözlükte yazdığımız her gece.
aslında her zaman yalnız olduğunu idrak ettiği zaman.
aslına bunu hissetmek çok kolaydır. yolda yürürken bile hissedebilirsiniz bunu. her gün aynı yolu yalnız yürüyorsanız eğer siz yalnızsınızdır.
- sevdiği birisinin yanında değilse
- yapmak istemediği bir iş yaparken
Anne karnından dışarı çıkınca.
Eve girmek için sürekli anahtar kullanmak zorunda kalınca.
Yagmur baslayinca.
"etrafında çok fazla insan varken" cevabına sahip sorudur. herkes birbiri ile konuşur bir an gelir kendini boşlukta hissedersin sağdakilere mi soldakilere mi bakacağını şaşırırsın birileri sana bir şeyler sorana kadar takip etmekten vazgeçersin bir süre. hiçbir şey düşünemezsin sıkılırsın uzaklaşmak istersin oradan ama yapamazsın.
whatsappa 3 hafta girmediğini farkettiğinde.
bir problemle karşılaştığı zamaneetrafında yardım edecek bir dostu bulamadığında yalnız hisseder.
Hasta yatarken kimse ona sıcak bir çorba yapmadığında veya dışarı çıkmak istediğinde çağıracak kimsesi olmadığında.
Yalnız kaldığı zaman değil toplum içinde yalnızlaştığı zaman yalnız hisseder.
Karsisina bi gerçek cikinca zaten yanliz kalmak isteriz zaman zaman ihtiyaç ta .
Derdini birine anlatmak isteyip, kimseyi bulamadığında.
Bayramda bütün aile toplandığı vakit sen başka şehirde görevde isen içinde bi burukluk olur.
O işte bi yalnızlık vardır işte.
güncel Önemli Başlıklar