bugün

BU BiR ARAYIŞ HiKAYESiDiR.

bir ironi olarak kelimelerin gücü ile yazılanlar dan dır.

ironidir.

insan kendinde olmayan şeyleri arar hayatta: bazen içimizde olandır bunlar, bazen yanı başımızda.

aşk, hayatımızda her zaman var, aşk, tanımlamaya göre göre değişir.

(bkz: aşk birileri için):

aşk birileri için yalnızca cinsellik, birileri için el ele olabilmek, birileri için doğa, birileri için aynı

düşünceyi savunmak, birileri için sözlükte arkadaşlık yapmak, birileri için birilerini eğitmektir.

tüme varırsak ben sana aşık mıyım? sen bana aşık olabilir misin?

eğer aşk bir tek bir bedene sığabilen bir şey olsaydı, dünya bizim gözümüzde tek düze olmaz mıydı?

seni seviyorum demek, ne kadar kolay olsa da getirdiği sorumluluklar ağır değil midir değer verene göre?

sonuç: sevmek erken / geç değildir hiç bir zaman.

sanuç: aşk erken / geç değildir hiç bir zaman.

bildiğin ve öğrenebildiğin sürece sevmeyi / aşkı...

nasıl tüm kötü alışkanlıkları edinmek için çok müsait bir yapımız var / neden tersine duygular

beslemek isteği içimizde yok!

(bkz: bir ironi olarak kelimelerin gücü ile yazılanlar)
insan kendinde olmayanlarla sınırlıdır. benim dediğim de başlıkla aynı noktaya çıkar ama yine de benim dediğim daha doğru.
aslında iki şey ararsın, bunlardan biri kendinde olmayan biri de kendinde olandır aradığın. bazen de kendini ararsın.

hep ararsın işte. lanet olası umutların verdiği enerji hiç bitmez ve sürekli birşeyler ararsın.
kendinde olanı neden arasın sorusunu akla getirir.
insan kendinde olmayan şeyleri arar hayatta, kimine göre bir kadın,

kimine göre bir ve çok sevilmesi gereken bir insan,

ve sevildiğini anlayabilme becerisine sahip olabilecek bir kadın.

bir kadını çok sevmek, izmarite bağlamak değildir.

sigaranın kendisini tüttürmektir çoğu zaman.

(bkz: insan kendinde olmayan şeyleri arar hayatta)
Çünkü her şey zıddıyla vardır.
insan kendinde olmayanla sınırlıdır arkadaş , kendinde olmayandan kaçar köşe bucak kaçar yüzleşmek istemez. kendisinin sahip olmadığını düşündüğü bir özellik bir vasıf bir meziyet kişiyi yapacaklarından alıkoyar üzerinde baskı oluşturur aşağılık kompleksi yapar. o yüzden bazı durumlarda cehalet mutluluktur çünkü neleri iyi yapamadığını ne konuda bilgisiz olduğunu bilmezsin. bilmediğin için kendinde eksiklikte hissetmezsin.
(bkz: bir aşk oyunudur bu) yazısında aranmaktadır. bulunur elbet.
kıvırcık saçlı olanın dümdüz saçlara sahip olan biri olmak istemesi.
erkek özgürlüğünü yaşadığını düşünen kadınların erkek olmak istemesi.
metabolizma hızıyla sınırsız yiyebilip kilo almayacağı garantilenmiş genetiğe sahip olanlardan olmak istenmesi.
sözele kafası basmasa da sayısal zekasıyla herkesi yüksek IQ' suna inandıran biri olmak istemek ve daha da devam eden olmak istemekler.
güncel Önemli Başlıklar