1. 1.
    insan isimlerine hiç dikkat etmeyip, allah'ın baş harfini özel harf bahanesiyle büyük yazmaktır. inşallah, aman allah, allah allah gibi sözler başka bir şeyi anlattığı ve gerçek allah'tan bahsetmediği için doğru değildir. ayrıca bunu yapanlar diğer özel isimlere/insan isimlerine hiç dikkat etmez ama cehennemde yanacağını zannederek allah'ın baş harfini büyük yazmaya çok dikkat ederler.
    2 -1 ... merveyitavla11
  2. 2.
    Özel harf değil özel isim nedeniyle Allah adının büyük harfle başlayarak yazılmasıdır,
    Diğer özel isimlerin küçük harfle yazılması yazım hatasıdır,
    Özellikle küçük harfle başlaması ise mantık hatasıdır.
    Böyle yapan kişi zihnen olgunlaşmamış biridir, Necmettin ismini küçük Allah ismini büyük harfle yazmak Allah'ı yüceltmek zannediyordur muhtemelen,
    Allah'ın yüceltilmeye hele ki bu şekilde yüceltilmeye ihtiyacı yoktur, o zaten en yücedir.
    1 ... dalya rock yazar
  3. 3.
    Yine de imanlı olduğunu gösterir. Ha bu sevap hanesine yazılıyor mu bilmem tabi ama insan rahat edemiyor. Göstermelik büyük harfle yazıp her türlü naneyi yiyince sıkıntı olur yalnız.
    1 ... romendiyojenyus
  4. 4.
    ben hicbirini buyuk yazmiyorum. Usenirim ya cumle ortasinda buyuk yazacagim falan pf.

Bir de allahin a sini buyuk yaz diye atarlananlar var. Niye? Bana sevap mi yazacak kdkdkdkd.

“ oo kulum a harfini buyuk yazmis sevap point.”
    ... son feci kedi