1. 1.
    sozlukteki sacma sapan basliklar nedeniyle insanlarin icindeyken, ekran baskalari tarafindan gorulebiliyorken ulusozlugu acmaya cekinme durumudur.

ulusozlugu inciden ayiran birsey kalmadigini gosterir. bu aptal aptal basliklari acanlara bir yaptirim uygulanmadikca bu sorun surecektir.

ha, moderatorlerin umrunda mi? hic zannetmiyorum.
    9 -2 ... neredeyimben
  2. 2.
    utanılacak bir şey yoktur beğenmeyen çıkış butonunu kullanabilir. evet.
    3 -5 ... oytunkaran
  3. 3.
    iffetsiz yazarların açtığı salak saçma başlıklar yüzündendir.
    2 ... alfa laval
  4. 4.
    Geçen gün iş yerindeyken anın görüntüsüne defterimin fotoğrafını koymuştum. Yan masadaki kızın ekranında sözlüğün açık olduğunu gördüm. Nasıl sözlüğe girdim, nasıl fotoğrafı sildim bilmiyorum.

Utanıyorum kendimden de, sizden de...
    13 -6 ... yasak merve
  5. 5.
    aynen toplu taşımada falan +18 başlık gelirse falan diye korkuyorum.
    3 ... kudurtanbazlama
  6. 6.
    kesinlikle hakli soylem.
    insan içinde ulusözlüğü kontrol etmeye utanmak
    mesela suna benzer gorseller hop diye bir anda onumuze cikabiliyor. hele mobilde gorseli acmana da gerek yok. otomatikman goruyorsun. boyle yapanlari kinayalim. bu tur ipneliklere prim vermeyelim. gec saatlere kadar oturmayalim. bol bol meyve yiyelim.
    9 -5 ... superman filmindeki ucan adam
  7. 7.
    Hiç umurumda değil, koy dötüne rahvan gitsin deyip kızların yanında açıyorum. Bir bakıyorum cinsel konular frame de uçuşuyor. Kızlar da bakıyor, gülüyor. Terbiyesizler ya.
    4 ... bay efendi
  8. 8.
    Her an adonis ya da memeye denk gelme ihtimaline karşı verilen tepki.seks mi burası kepaze.
    2 ... a y t e k i n