bugün

Hayret ettiğimiz günleri özledim.

Olmaz dediğimiz herşey oluyor.

Şahsen benim bu ülkede hayret edeceğim bir şey kalmadı.
beyler her gün başka birisi adina utaniyorum. niye boyle.
Bu cimleyi bkz vermeyi çok seviyorum her yere cuk oturyor.
Her insanın beni görünce söylediği cümledir.
bir ülkede bu kadar kuş beyinli ve şemsiye meraklısı insan olabilir mi? gerçekten hayret ediyor insan.
Sanıldığından çok daha anlamlı tweettir.Ama artık ilk kim trollediyse gerçekten çok başarılı bir trollük sergilemiş...

Aslında bütünü böyleydi;

Bildiğiniz gibi dün akşam endonezya'dan döndüm. endonezya, pasifiklerde ve 12 saat uçak mesafesinde bir ülke çoğu kimse türklerin 1538 yılında endonezya adalarına ulaştığını ve o zamanki portekiz istilasına karşı halkın yardımına koştuğunu bilmez.

Daha sonraki yıllarda da türklerle o zamanki açe sultanlığı arasında çok yakın ilişkiler olmuş ve öyle ki 1800’lü yıllarda osmanlı devleti’ne tabi olmak istemişler. bundan dolayı da açe’deki camilerde hâlâ türkler adına cuma hutbeleri okunuyor.

Uçakla 12 saatte gidebildiğimiz yere, atalarımızın o zaman hangi zorluklarla gittiğini düşününce insan gerçekten hayret ediyor.
Bu vesileyle gençlere hep tarih okumalarını tavsiye ediyorum.

http://populerkulturcoplu...ten-hayret-ediyor_91.html
onbirinci cumhurbaşkanı' nın türk milletine kattığı şey.
insan gerçekten hayret ediyor: başörtüsü sorunu varken din elden gidiyor diyenler hırsızlık karşısında sus pus oturabiliyor.
Allah'ın bunca evreni yaratışına insan gerçekten hayret ediyor. ne büyüklük ama !
Nasıl nefes alınıyor çok şaşırırım. Soğuk rüzgar insanı üşütür, dişler fena sıkılır. Bir an gelir son olsun istenir. insan gerçekten hayer ediyor alışmalara.
Bu ülkede yaşanan bunca şeye söylenen en güzel söz. insan gerçekten hayret ediyor.
yanlış hatırlamıyorsam penguende çizilmişti:
tayyip: imzala kanka senlik bir şey yok. Sen yine rahat rahat hayret edebileceksin.
bir abdullah gül klasiği...
insan gerçekten yemek yemeyince acıkıyor. *
bende onu diyorum sayın cumhurbaşkanım. siz kenarda pusmazdınız referandumlarda açılımlarda ama şimdi insan hayret ediyor gerçekten.
insanların ne kadar kötü olduğunu görmek beni hiç şaşırtmıyor,fakat bu yüzden hiç utanmadıklarını görünce hayretler içinde kalıyorum.(Goethe)
nedense birden aklıma geldi:)
kücücük madeni para denizde batarken kocaman gemi nasil duruyor?

insan gercekten hayret ediyor.
her türlü lafı bağlamak için kullanılabilecek bir cümledir.
23.603 RETWEET 9.225 FAVORI almış tweetdir.
Cumhurbaşkanı abdullah gülün beni gülmekten yerlere sermeyi başaran twitidir.
insanın bazı durumlarda verdiği tepki cümlesi.

o koskoca demir yığını gemiler suda nasıl batmıyor da su beni boğuyor yüzme bilmiyorum diye? oysa sadece 60 kiloyum...
insan gerçekten hayret ediyor...
(bkz: mütemadiyen rt edilen tweetler)
tüm zamanların en iyi tweetidir. respect.
bir reisicumhur tweet'i. epey oldu atılalı.

https://twitter.com/cbabd...tatuses/56016866145079296

bu başlık nasıl açılmaz, insan gerçekten hayret ediyor. *