bugün

Kıyma yapılır, gerçek kıyma ile karıştırılır ardından köfte haline getirilip afiyetle yenir.
japonya'da insan eti restorantı açılmış ben bu işin ticaretini yapıyorum diyip yollayın gitsin hem para da kazanırsınız.
geriye yaşama dair hiçbir iz bırakmayan tek yöntem yakmaktır sanırsam.
Cinayet sucunun cezasını misliyle artıracak eylemlerdir. Cesede işkence ederseniz cezaniz katlanır. Vahşice hisle insan öldürmek tanımı var. Yakalanirsaniz caniniza okurlar. Bu arada manyak misiniz siz birader?
insan bedeni tamamen yanmaz, krematoryumunuz yoksa.
(bkz: breaking bad). Orda vardı nasıl yapıldığı. Kimyacilarin gözünü seveyim temiz çalışıyorlar.
(bkz: gömün amına koyayım)
Bu başlık altında ne kadar psikopat birisi oldugumuzu açıklıyoruz evet . Psikolojik tahlilleriniz yapicam bir psikolojik danışman olarak.
Küvete önce kezzap basıyorsun, 2 gün erittikten sonra kalan parçaları eritmek için tuz ruhu basıyorsun. Tabi tuz ruhu koymadan önce kezzabı akıtmanız lazım. Bir 2 gün daha bekledikten sonra tuz ruhunu da akıtın. Zaten bayağı parçalanmış olacaktır. En son çamaşır suyu basıyorsun. Bir gün de öyle bekletip artık ne kaldıysa kaynar su döküyorsun üzerine. Kalan zaten 1-2 kemiktir. Onlar da ufalır iyice. Sonra da at çöpe gitsin zaten. Yakmayı tavsiye etmem, kokusu çok kötü ve ormanda yakarken dumana gelebiliyorlar. Vahşi hayvanlara yem etmek de çok mantıklı değil, siz de götün yarısını kaybedebilirsiniz ki yakınlarda çiftliği olan bir arkadaşınız olmadığını varsayıyorum. Gömmeyi denemeyin bile, suriyelinin biri toprağı eşelerken bulur, yanarsınız aq. Ya da en kötü gömecekseniz, gömmeden önce cesedi kezzapla falan tanınmayacak hale getirin ki otopsi yapıldığında farklı sonuçlar çıksın. Tabi bunu silahla vurduğunuz adama yapmayın aq. En iyisi küvet.

edit: Ne eksiliyon la yakalandın mı?
Yeterince (bkz: kanıt) dizisi izlemiş her bireyin katkıda bulunacağı başlık. Hatta pilot bir adam karısını öldürüp, ufak ufak parçalara, ayırıp belirli zamanlarda uçarken nehre bırakmış fakat o bile yakalanmaktan kurtulamamış diye bir dipnot geçmişlerdi.
(bkz: kusursuz cinayet yoktur)
Kral suyu.
Snatch filmine göre domuz çiftliği nde domuzlara yedirmek.
Tamamen yok edemese de asit kuyusuna atarsanız sizi işaret edecek delillerden çok büyük ölçüde kurtulmuş olursunuz. Sakın gömmek gibi bir hata yapmayın çünkü kemikleri bulunsa bile sahibinin cinsiyeti,ırkı hatta hayatının son yıllarını hangi ülkede hatta hangi eyalette geçirdiği bile bulunabilir.
Breaking bad izleyenler favliyor.
afrikaya götürülüp timsahlara

veya

brezilya da piranalar yedirilir.

temiz iş, arkada iz kalmaz.
Tamam lan, kesin yöntem veriyorum toplanın şöyle.

Hadi diyelim ki binbir zahmet edip cesedi eve getirmeyi başardın. Buna göre konuşuyorum. Bedeni ufak ufak parçalara ayırıp atıyorsun tencereye kaynatıyorsun. Sonra eti kemiklerden ayırıyorsun, geçiyorsun banyoya. Kemikler de kaslar gibi protein yapılıdır. Onun dışında kalsiyumu fosforu boku püsürü var ama ona girmeyeceğim. Beyaz kemik elinde duruyor. Bildiğin çamaşır suyunu (sanki bilmediğin var aq.) döküyorsun ufak ufak. Proteinlerin yapıtaşı amino asit olduğu için, nötrleşme tepkimesi vermek için kemikten ayrılır. Çözünür kısaca. Böyle yanmış gibi kahverengimsi siyahımsı bir renge geliyor. O da parçalanıyor zaten kül gibi. Öyle öyle kemikleri lavabodan akıtırsın artık. Elinde kalan haşlanmış etleri de evin çöpünü çıkarırken parti parti çöpe atarsın. He diyorsan ki benim evim yok, nerede yok edeceğim ben bu siktiğimin cesedini? Ben de diyorum ki ulan sikik, madem evin yok niye girdin böyle bir işe? Hangi göte güvendin? Şimdi adam olun, cesedinizi yok ederim. Hadi naş.
daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama en güzel ve temiz yöntem ceset eritme asidiyle eritmek. onun bi de özel varilleri var o aside göre.

(bkz: breaking bad in hep itlik serserilik öğretmesi)