1. 1.
  öldürdügunuz kişinin bedenini parcalara ayirip soğuk bir dolapta kurban bayramına kadar saklıyorsunuz. bayramda kurbaninizi kestikten sonra arta kalan etlerin yanina parcalari aktarip sokak hayvanlarina veriyor ya da çöpe atiyorsunuz. nası fikr
  3 -8 ... majealost
 2. 2.
  Kıyma yapılır, gerçek kıyma ile karıştırılır ardından köfte haline getirilip afiyetle yenir.
  1 -21 ... cahilbiri
 3. 3.
  Bildiğiniz bir domuz çiftliği varsa ve sahibi ile sıkı fıkı iseniz, snatch filmindeki Brick Top'ın tavsiyelerini dinleyebilirsiniz.

  "Bir cesedi tek parça halinde kaldırmak her zaman zordur. En iyi yöntem cesedi altı parçaya bölüp bir araya yığmaktır. Bu altı parçadan kurtulmanız gerekir. Buzdolabına koymanız ve annenizin parçaları bulması iyi olmaz.

  Duyduğuma göre en iyisi domuzlara yedirmekmiş.

  Onları birkaç gün aç bırakın. O zaman doğranmış ceset onlara nefis görünür. iyi sindirsinler diye kurbanın kafasını tıraş edip, dişlerini sökün. Bunu sonra da yapabilirsiniz. Tabi domuz bokunu ellemek isterseniz. Kemikleri, tereyağı gibi yiyeceklerdir. işi bir kere de bitirmek için 16 domuza gerek var. Domuz çiftliği olan birine karşı uyanık olun. Doksan kiloluk cesedi yaklaşık sekiz dakikada yerler. Bu demektir ki bir domuzun dakikadaki et tüketimi 1 kiloya yakın. "Domuz gibi açgözlü" deyimi buradan gelir."
  10 ... adim samuel 25 yasim
 4. 4.
  japonya'da insan eti restorantı açılmış ben bu işin ticaretini yapıyorum diyip yollayın gitsin hem para da kazanırsınız.
  1 -1 ... adrian monk
 5. 5.
  geriye yaşama dair hiçbir iz bırakmayan tek yöntem yakmaktır sanırsam.
  1 ... nardaninciler
 6. 6.
  Cinayet sucunun cezasını misliyle artıracak eylemlerdir. Cesede işkence ederseniz cezaniz katlanır. Vahşice hisle insan öldürmek tanımı var. Yakalanirsaniz caniniza okurlar. Bu arada manyak misiniz siz birader?
  1 ... abaninaltindakisopa
 7. 4.
  insan bedeni tamamen yanmaz, krematoryumunuz yoksa.
  2 ... bak geldi geciyor
 8. 5.
  (bkz: breaking bad). Orda vardı nasıl yapıldığı. Kimyacilarin gözünü seveyim temiz çalışıyorlar.
  2 ... kernel
 9. 6.
  (bkz: gömün amına koyayım)
  2 ... enkidu1986
 10. 7.
  Ara sıra kafamı kurcalayıp, bu konu üzerinde düşünmemi sağlayan eylemdir.

  Çok sadistçe gelebilir ama aslında zeka kapasitesi bu soru ile ölçülebilir.
  5 ... hattor