bugün

kelimenin tam anlamıyla, sağdan soldan duyduğum önerme. aklım ermediğinden, siz kıymetli, donanımlı arkadaşlarımın yüksek malumlarına konuyu arz etmekle, durumu idrak etme saiki güdüyorum.

bugün galerideki çocuklardan duydum. konu eva mendes'in kocaman ağzından açılmıştı. ne ara buralara geldik anlamadım. gerçekten de bir ara belediye avukatı olan mehmet arkadaş, boğazını temizleyerek söz aldı,

"ben, locke'a katılmıyorum babako! biz genetik olarak, deneyimlediğimiz şeyleri, öğrendiklerimizi ve ayrıca çok bariz temel olan şeylerin ötesini bile doğar doğmaz biliyoruz. yanılmıyorsam sokrat da böyle düşünüyordu. toprağı bol olsun. bir köleye hipotenüsü doğru soruları sorarak çözdürüyordu. buna zekayı doğurtma adını verdiğini hatırlıyorum. ona göre, mesela sadece doğru soruları sorarak bildiklerimizi hatırlamaktan ibaretti. "

"ryan çocuk eva mendesi baya eskitti bana kalırsa" deyince ben, birden herkes kendine geldi. biri hak verdi, bir diğeri dondurmalı, lolipoplu eylemlerden bahsetti derken konu uzadı.

sizler ne düşünüyorsunuz değerli arkadaşlarım?

not: https://encrypted-tbn0.gs...CzBRfk-B_CFW16J8h_LIZ5qeA