1. 1.
    fizyolojik ihtiyaçlar: yeme, içme, uyuma, cinsellik

güvenlik ihtiyaçları: kendisini ailesini toplumunu tehlikelerden uzak güven içinde hissetmek.

ait olma ve sevgi ihtiyaçları: başkalarıyla ilişki kurmak, kabul edilmek, bir yere ait olmak.

değer ihtiyaçları: prestij, başarı, yeterli olmak, başkaları tarafından benimsenip tanınmak.

kendini gerçekleştirme ihtiyacı: kişisel tatmin, kişisel başarı.

bir binanın inşa edilmesi gibi ilk ihtiyaçlar tatmin edilemeden bir insanın daha ileri ihtiyaçlarının peşinde koşamayacağı hipotez edilir.
    halbuki fizyolojik ihtiyaçlar haricinde diğer bütün ihtiyaçlar inançlar değiştirilerek karşılanabilir.
    *
    2 ... eftalia
  2. 2.
    sekste bunlardan birisidir.

benim için öle en azından. hala icra etmediğim için öle görünüyor bana. 25 yaşından sonra nefes almak gibi bir şeymiş seks, öyle sanıyorum.
    1 -1 ... beyaz musluman
  3. 3.
    seks , ekmek , sigara , su , biber gazı , cop (istanbul trafiğinde ) + malafat .
    ... bende elemana dedim ki
  4. 4.
    ruh ve beden sağlığı olsun yeter. gerisi ayrıntı.
    ... m ilginc olsun istedim
  5. 5.
    Sağlık.
    Huzur.
    Mutluluk. ~
    4 ... minnak kiz yaren mutlu
  6. 6.
    Futbol. En azından sahaya çıkınca herseyi unutuyor insan.
    1 ... klasik forvet
  7. 7.
    Yeme içme, barınma, üreme. Geri kalanlar bu üçünün daha iyi olabilmesi için yapılıyor.
    3 ... stajyer dede
  8. 8.
    Huzur...
    Mutsuz, keyifsiz bir insan ne yaşamak ister ne de yaşamdan tat almayı ister.
    1 ... abonman
  9. 9.
    (bkz: maslow un ihtiyaçlar hiyerarşisi). Yıllardır akademisyenler yuzlerce makale yazıyor bunun için.
    1 ... izmir paris ucagi
  10. 10.
    sevginin karın doyurması'dır asıl ihtiyaç.
    -1 ... sonra uyandim