bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    berbere para vermemek ve biraz olsun tasarruf yapmak amacıyla, insanın saçını kendi kesmesi. sabır ve dikkat gerektiren bir uğraştır.
    ... kasabaya gelen yabanci
  2. 2.
    her amerikan filminde rastlanabilecek bir durumdur. bunu yapan elemanlar genelde kafayı 3 e vurur. aynada kendine uzun uzun bakıp* mutsuz olduğunu farkeder.
    3 ... shadowofdonkey
  3. 3.
    Almanya'da ki gurbetçilerin çoğunun yaptığı saç kesme yöntemi.
    (bkz: Almanya da saç kesiminin 15 euro olması)
    3 ... ibrahim kaypakkaya
  4. 4.
    simetri algılama kabiliyeti gerektirir. çok da basittir.
    4 ... can sikacagi
  5. 5.
    yapılan bir araştırmaya göre genelde zeka seviyesi yüksek insanlar tarafından yapılıyormuş. ama birkaç defa denediğimde, hatta berber sonrası denediğimde kendimi geri zekalı gibi algılamıştım. bu da böyle bi anımdı.
    2 ... grb 050904
  6. 6.
    kişinin sıkıntılarını azaltabileceğini düşünerek aynanın karşısına geçip, muhtemelen kör bir makasla hafif ıslak saçlarını kırt diye kesmesidir.
    ... copyright
  7. 7.
    Neredeyse her insanın çocukken bir kez denediği eylemdir. Durumu fark eden anne kıyameti kopartabilir. Gerçi ben saçımla birlikte kaşımı da babamın jiletiyle kesmiştim... neyse karıştırmayım.*
    ... eksi yesil sulu elma
  8. 8.
    güzel bir aktivitedir, insanı rahatlatır.
    pişman olmak istemeyenler kahkül kesimiyle yetinebilirler*.
    zamanla el alışkanlığı oluşur ve sonuç insana kendini iyi hissettirir.
    ... supergirls dont cry just fly
  9. 9.
    Asap bozukluğunda acayip rahatlatır. Ama en iddailısı saça traş makinası ile dalmaktr. Maymuna dönülür ancak bir rahatlama gelir. Tecrübeyle sabit.
    1 ... califat
  10. 10.
    sanırsam apaçiler öyle yapıyo.usta berberler uğraşsa o kadar şekilli yapamaz.
    (bkz: hacı sırrını paylaşsana)
    ... umutlama