1. 1.
  kafa yapıları sizinle uyuşmayan bir aileniz varsa bir süre sonra başınıza gelen durum. Kendiniz milliyetçi, laik seküler, aileniz ise koyu akplidir. Gündemi ak troll sayfalarından ve a haberden takip ederler. Anlaşamazsınız işte. Kafa yapınız uyuşmuyordur. Uyarırmanıza rağmen "biz bir aileyiz, siyaset gider aile kalır" demenize rağmen ısrarlar size ve değerlerinize saldırırlar. Referandumda sırf hayır dediğiniz için babanız size "vatanhaini" der. Bu olaylardan dolayı bir süre sonra ailenizden soğumaya başlarsınız. Görmek istemezsiniz onları.
  2 -2 ... dul kadinin cocugu
 2. 2.
  bir başka ergenlik hastalıklarından biridir. küçümsemek için değil elbet bu cümle..herkesin yaşadığı komik komik şeyler...

  ne kadar zıt görüşleriniz olsa da, ne kadar çekilmez olduklarını düşünseniz de, günü gelince sırtınızı yaslayabileceğiniz tek yer olduğunu fark edeceksiniz penyelere andolsun ki..

  bırakın bu dünyevi zıtlıkları..bırakın bu siyasi şovenizmleri...yok yapamıyorumları...yok çekip gideceğimleri...hepsi boş işler sevgili kardeşlerim...

  ailenizi sevin..sevin ailenizi..canınız yansa canları yanar..canları yansa canınızı yakar..

  geç olduğunda kafanıza vurmayın, devletin, babalarınızın analarınızın vergileriyle ördüğü taş duvarlara...
  -4 ... firavunarabasiylamusatasidim
 3. 3.
  Şu saatte saçma sapan bir sebepten ötürü kavga ettiler. En tuhafı da Suçu bana atmaya çalışıyorlar. Bıktım bu mutsuz aile tablosundan. Gidem kurtulam ya. Yeminle sırf güvende hissedebilmek için şu evde duruyordum ama her gün bi gereksiz huzursuzluk. Gına geldi. Ölürlerse üzülürüm ama onlarla yaşamak istemiyorum. Arada sırada ziyaretlerine gelsem falan yeter heralde. Keşke zengin olsam. bi ev bi iş yeterdi aslında. Evlenmeyeydiniz de ben olmasaydım. Sevemedim zaten bi türlü dünyayı.
  1 ... yasamasevincinikaybedengenc