1. 1.
  kendi yaşadığı habitatları ve dünyayı, yaşanamaz hale getirmek için gece gündüz çalıştığını gözönüne alırsak, tamamlamadığı veya yarım bıraktığı iştir.

  (bkz: insan virüsü)
  ... silent trapper
 2. 2.
  ispat edilmemiş bir teori ismidir.
  -1 ... herasmus
 3. 3.
  büyük ihtimal artık gerçekleşmeyecek olan evrimdir. elbette diğer türlerde evrim devam etmekte. bir sürü yeni grip virüsü çıkıyor. diğer uzun ömürlü hayvanlarda da uzun vadede evrimler görülecektir. fakat insanın artık evrim geçirmesi mümkün değildir. çünkü biz insanlar arasında değişik özelliklere sahip bir insan çıkarsa, sosyal varlıklar olduğumuz için neslini devam ettirmesi pek mümkün olmayacaktır. büyük ihtimal ya akıl hastanesine ya da hapishaneye gönderilecektir. tıp bilimi de insanlarda doğal seçilim mekanizmasını geçersiz kılmıştır. en güçsüz, zayıf insanlar bile tıbbın imkanlarından yararlanmakta, nesillerini devam ettirebilmektedirler. bunu faydalanmasınlar diye söylemiyorum, sonuna kadar herkesin sağlık hizmetlerinden faydalanmasından yanayım, sadece tıbbın doğal seçilimi insanlarda durdurduğunu söylüyorum.

  anlayacağınız biz insanlar artık son nokta olduk. bizden sonra insan üstü canlılar oldukça zor hatta imkansız.

  edit: öncelikle ateist olmadığımı da belirteyim ama evrim teorisini reddedilemez bir gerçek olarak görüyorum. bir de ekleme yapayım. aslında tıp tek başına insanın evrimini durdurmamıştır. insan ahlakı da bu evrimi durdurmaktadır. artık demokrasi ve insanların eşitliğine inanıyoruz. birbirimizi öldürmek yerine işbirliği yapmaya yatkınız. bunlar elbette güzel olaylar. zaten insanüstü canlı falan da istemiyorum. neden kendi türümü tehlikeye sokayım. *
  2 ... raynor
 4. 4.
  sınava girme dedi diye annesini öldürenler, üç yaşında bebeğe cinsel obje gözüyle bakanlar, toplumları yalanlarla yönetenler vb göz önünde bulundurulursa evrimin durdurulması daha mantıklıdır.
  ... calyx
 5. 5.
  çoğu bilim adamının maymunlardan geldiğini düşündüğü varsayımdır.

  edit: (bkz: insan maymundan geliyorsa maymun kimden geliyor)
  -1 ... jaschar
 6. 6.
  herhangi bir inanç ya da iddia değildir gözlemdir gerçektir vardır varlıgını inkar etmek kör cahilliktir.
  ... barrak
 7. 7.
  bence çok saçma gereksiz bir teori gerçekse bile maymunlar nerden geldi.
  ... bilgecik
 8. 8.
  Çok kuvvetli bi teoridir bilimadamlarının şuan inandığı teoridir.
  ... ucamayansuperkahraman
 9. 9.
  Kaniti var, @1
  ... seytan taslayan ateist
 10. 10.
  ete dayalı beslenmenin önemli işlev yerine getirdiği süreç.

  http://www.evrimagaci.org/fotograf/66/7670
  ... david addison