bugün

yan paslar.
Fenerbahçe.

Ali Koç.
1.Şike
2.Tüm futbolcuların oyun tarzının birbirine benzemesi. Ronaldinho, Zidane, Del piero, Baggio, Valderama, Aimar, Beckham, Berghamp, Hagi vs. daha pek çok oyuncunun kendine has oyun tarzı vardı. Şimdi hepsi aynı neredeyse.
Basketbol izleyin daha iyidir. En azından farklı tarzda oynayan oyuncular var. Dahası henüz Araplar da bulaşmadı.
Maçtan sonra saatlerce maçın kritiğini yapan boş adamlar.
emre- volkan- arda gibi sebeplerdir ve de bunlara göz yummak vs.
Futbolu sevmemesidir. Kendi tercihidir, sevene de sevmeyene de saygı duyulmalıdır.
Boku çıkana kadar futbol muhabbeti yapılması!

Bir de şike yapıp haklı olduğunu sananlar var tabi.
Yağlı suratlı bir herif açıkça fenerbahçe'nin adını ağzına alıyor laf atıyor ondan sonra niye onlar üstüne alındı diyor. Boşu boşuna bilerek ortamı geriyor sonra ne hikmetse en centilmen bu oluyor bütün spor kamuoyu bu herifi örnek gösteriyor. insan neden futboldan soğumasın. Sarı kırmızılı arsız, yüzsüz, skandal, futbola yeni ofsaytımsı tabirini kazandıran iğrenç bir kulübün tarikatçı şımarık başkanvekili de istediği gibi laf atabiliyor. Ama benim takımımın başkanı çıkıp bizim yoğurt yiyişimiz farklı diyor babasının takımı Beşiktaş'a kardes gibi bakıyor. Ben taraftar olarak yine öksüz kalıyorum bir şey yapmaya kalkışsam kanun var bir tek bana uygulanır elim kolum bağlı.

Bu yüzden nefret ediyorum. Biz fenerbahçe olarak sadece 18 takıma değil kendi başkanımıza karşı da mücadele ediyoruz.
Futbolun kendisi.
işin içine para girdikten sonra eskisi gibi rekabet kalmadı.
yönetici ve holiganlar.
Kaleciye geri pastan başka birşey değildir heralde.
Fenerbahçedir.
şüphesiz ki, derdi imanı futbol olan biriyle uzun süre aynı ortamda kalmaktır. sadece futboldan değil hayattan soğutur adamı.
ayni macla ilgili 600 tane baslik acan insanlar. Ulan tamam biz de izledik maci ne heyecanlanip her pozisyon icin ayri baslik aciyorsun. Futbol güzel sey eyvallah da 24 saat de konusulmaz. Bayiyorsun. Bayma.
takımını savunmak için en yakınlarıyla arasını bozan kişiler. bi rahat ol amk seni o takım kurtarmayacak zor gününde yine etrafında kim varsa eş dost onlar koşar. şunun oyun olduğunu bi unutmasanız.