1. 1.
  iyi gün dostu olan karaktersiz sevgilidir. örnek vermemiz gerekirse: kötü bir hastalığa yakalandığınızda terk eden sevgili, holdinginiz iflas ettiğinde terk eden sevgili vb.
  1 -2 ... ntv muhabiri
 2. 2.
  bunların en babası askerde sevgilisinden ayrılan hatundur.*
  1 ... rupa parinemesan
 3. 3.
  en mutlu anları, başarıları kolaylıkla paylaşmak ve bundan içtenlikle mutlu olmak az bulunan bir özelliktir. haketmeyene değer vermemek gerekir, etrafta onca hakeden varken; üstelik onun yüzünden bir çok sevilen ihmal edilmişken... büyüdükçe, maskeleri düştükçe ve ciddiye alınması gereken olaylar meydana geldikçe hayal kırıklıklarına neden olan samimiyetsiz sevgilidir. yaşanan deneyimlerden sonra canlandır butonu ile canlandırılması asla düşünülmeyen sil butonu ile silinmesi gereken sevgilidir.
  2 -1 ... linka
 4. 4.
  terkedilenler bazen iyice çöküşe girer bu durumlar da ya da anında başka biri bulunup bu acı silinebilir.böle tipler için üzülmeye de hiç değmez.
  1 -1 ... satchafunkilus
 5. 5.
  askerdeyken olanı en acı koyanıdır. ulan adam kaçsınmı askerden yoksa cinnet geçirip akenaton nörodon karışımı iğneleri mi yesin ne yapsın orada yazıktır günahtır.
  -1 ... seniseviyorum
 6. 6.
  allah'ın belasıdır,becerebiliyorsanız boşverin gitsindir.
  -1 ... nesem yeter
 7. 7.
  terketmekde sadece bir zaman periyodu geç kalmış sevgilidir. daha önceki periyod ne de olsa en şaşalı en iyi zaman periyodudur.
  - miskin! kaç kere dedim sana hüsnü/hüsniye. zamanlama hatası yapma diye.
  1 ... aribra
 8. 8.
  iyi gün sevgilisidir.
  -1 ... dream in drama
 9. 9.
  işten ayırmışsanız, cebinizde para yoksa, psikolojik çöküntü içerisindeyseniz, tüm dostlarınızdan darbe yemişseniz, ağır bir rahatsızlık geçiriyorsanız, aileden yakın biri de vefat etmişse ve tüm bunların ardına terk eden bir sevgiliniz varsa sizi yaşarken öldüren sevgilidir.
  -1 ... gezenadam
 10. 10.
  iyi gün sevgilisidir siktirsin gitsin *
  2 -1 ... antiqa