bugün

tipten kaybettikleri için takım elbiseli inşaat işçisi mi var takım elbiseli sapık mı var.
(bkz: )eğitim şart
hele de ahlak...
iş arkadaşlarının tamamının erkek olması nedeniyle ve zamanının çoğunu onlarla geçirmelerinden dolayı dişi gördüklerinde laf atmaları ve yiyecekmiş gibi bakmaları sebebiyle ortaya çıkan önermedir.
(bkz: topun insaata kacmasi)
belki sapık değillerdir ama bu güruhun laf atmasından hoşlanmasına rağmen bunlara sapık diye tepki gösterenler var. * *
inşaatlarla* olan yakın alakamdan doalyı ahkam kesebileceğim önyargı, en azından sapık olarak görülen inşaat işçilerinin gözünden.

evet sapıklardır!
nadiren istisnalar çıksada çoğu sapıktır.
sapıklıkları haricinde çok iyi insan olabilirler, yardımsever, çalışkan, dürüst... ama sapıklardır.
nicelerini gördüm kadınları iki gruba ayıran; kese kağıdıyla, kese kağıtsız... iğrendim hepsinden ama iş bu, zorundasın onlarla aynı ortamları paylaşmaya.
ha fiili bir eylemleri olmuşmudur bilmem, hatta hiç sanmam, çünkü lafta sapık hepsi, karşı cinsle ilişkileri laf atma, olmadı bakış atma düzeyindedir.

birde inşaat işçilerinin ekonimik durumalrı konusu vardır bu başlıkla bir ilgisi olmamasına rağmen bir ek yapmak isterim:
fakir değiller, hatta konuşursanız kendinizi aciz hissedersiniz yanlarında, 2 kamyona ek olarak "üçüncüsünü tır mı alsam?" diye size danışırlar.
inşaat işçilerinin potansiyel türkücü olması gibi temelsiz bir genellemedir.
her erkek potansiyel sapıktır. kadınlarla iletişimi sınırlı, cahil, bastırılmış erkekler dahda fazla potansiyele sahiptir.