1. 1.
  iyice arap saçı Misali bir yönetimi var arkadaşlar.

  Sürekli sekreter konumundaki müsteşarlar ve meşruti monarşi içinde çoğunlukçu demokrasidir. Lordlar kamarası vardır bir de avam kamarası vardır. Lordlar kamarası semboliktir. Asillerden secilir. Sadece Başbakan'a taç giydirir. avam kamarası ise yürütme yapar asıl iş ondadır. Kabine sistemleri mevcuttur. Tam bir çorba valla. Hocam bize neler soruyorsun.
  3 -1 ... kale3112
 2. 2.
  (bkz: kraliyet)
  2 ... zorozorororozorozorororororo
 3. 3.
  Monarşidir. Sembolik filan değildir. Bal gibi krallık ile yönetiliyorlar.
  5 ... selia
 4. 4.
  Kontrollu demokrasi ile yönetiliyorlar. Dünyada ki en kaliteli meşruti demokrasidir. Yazılı bir anayasası yoktur. Bireysel özgürlük ve ananeler birbirine sıkı sıkıya bağlıdır. Temeli magna carta dır. Amerikan bağımsızlık bildirgesi de magna cartanın revize edilmiş halidir.
  6 -2 ... gokdelende kapici
 5. 5.
  Krallıkla yönetiliyor diyenler: (bkz: magna carta). Tarih 1215. Yani halkın bireysel hak ve dokunulmazlıklarını tanıyan, kralın yetkilerini kısıtlayan siyasal belge.
  5 -3 ... daisyfuller
 6. 6.
  O bu değilde dünyanın en iyi yönetim biçimi.
  1 -1 ... marshal walter model
 7. 7.
  Bir kraliyet ailesi ülkenin hakimidir.
  Yetki kan bağıyla aktarılır .
  Elizabeth in sümüğü herhangi bir vatandaştan değerlidir.
  2 -1 ... cok erken oten horoz
 8. 8.
  magna carta sadece kralla 40 küsur aristokrat aile arasındaki ilişkiyi düzenler, normal halktan bahsetmez bile...

  ingilizler bu magna carta'yı allayıp pullamışlar, bütün dünyaya "bak biz ne demokratız" diye satmışlardır.. oysa alakası yoktur..
  5 ... arbutus unedo
 9. 9.
  monarşi.
  ... kazangap
 10. 10.
  dallı budaklıdır. başbakan var parlamento var kraliçe var prensler falan var habire evleniyorlar bir atraksiyonlar içerisindeler falan. diğer ülkeleri bir şekilde bağlamışlar kendilerine birleşik krallık diyollar. yönetim şekli ne olursa olsun ingilizler sinsinin, çiyanın önde gidenidir arkadaş bunu bilirim bunu söylerim..
  6 ... mel mel bakan gibson