bugün

adamlar duvarları ne güzel renklendirmişrler, videoyu izlediğimde en çok dikkatimi çeken şey o oldu, adamlarda estetik var arkadaş.

bir de bizim duvarlara bakın;

görsel
şu bizim ailemizin hobbiti frodo baggins in oynadığı bir filmden esinlenmişlerdir. belkide film bu gebeşlerden esinlenip çekildi bilemem tabi. kamiller birbirlerine girip tekme tokat dövüyorlardı. west ham taraftarı mıydı neydi.

frodo = elijah wood yani. adamın adı frodo kaldı yüzüklerinden efendisinden sonra *
Green street hooligans 3 bu konuyu işliyor. Hatta scott adkins var. Gerçi o bile kurtaramamış filmi o kadar rezil.
Ben kavgacının mert dürüst ve ahlaklısını severim.
Adamın biri yere düşünce kavga sona erdi.vay be.
şerefsiz galatasaray taraftarını akla getirmiş kavgadır.

2000 lı yıllarda leeds united maçında istanbulda gs lilerle kavgaya tutuşan ingilizler den ikisi bıçaklanarak öldürüldü.

hayvansınız çünkü. insan olan insana bu zulmü yapmaz. götünüze sokun o uefa kupasını.
Futbol adam bıcaklamahtırrrr deyip kalabalığı görünce topuklayan veya 1 taraftara elli kişi giren Türkiyeli çomarlara göre zeki, çevik ve ahlakli olduklari kesindir.

Bu kavgaların şahı genelde millwall ve chelsea taraftaridır. Ikisinin de neonazi egilimleri vardır. Hatta millwallin belediyesini bir ara bnp alıyordu (yamulmuyorsam). Chelseanin head hunter taraftar grubunun amblemi ise ss totenkopft amblemiydi.

Kavgaların tasakoglanı ise manu taraftarıdır.

Güzel bir alt-kültur olayıdır.
şu olay bizde olsa yerden bir tutam toprak alınır rakibin gözüne atılır, ondan sonra seçerek vurulur yerde kafası tekmelenir.
Videoda geçen ilginç noktalardan biri herkes dişine göre rakibini seçiyor ve daha sonra teke tek kavgaya tutuşuyor. O aralarındaki kavgaya üçüncü kişi dahil olup olay 2'ye 1 olunca, 2 kişiden biri kavgayı terk ediyor ve olay yine teke tek devam ediyor.

Saygı duydum gerçekten.
Fair play çerçevesinde gerçekleşmiştir. Saygı duydum.
bunlar kavgadan kaçmıştır. sonuçta kansızlar.
Şu kavga türkiye'de falan olsa bıçaklar, bira şişeleri havada uçuşurdu. Hahahahah! Medeniyet farkı işte.
yeşil sokak holiganlari filmi vardi onu hatirlatti adamlarda holiganizmin bile bir kültürü bir kuralı var.
güncel Önemli Başlıklar