1. 11.
    ingiltere; gerek coğrafi konumu, gerek tarihsel gelişimi, gerek ise de politik oluşumu nedeni ile tarih boyunca işgal edilememiş, edilse dahi çok uzun süre kimse elinde tutamamıştır.
    2 -2 ... flat head
  2. 12.
    bizden birisi mahlaslı salak ortada türk ordusu falan yok ne var boynuna ip takılmış genel kurmay başkanı var o kurmay başkanının arkasında selfi çeken soytarı asker var bu arada subay yetiştiren okulun başında da televizyonda murat bardakçı'nın yancılığını yapan tarihten muaf yalaka erhan var.
    bugünkü tsk savaşta 3 adım atamaz niye mi subay yetişen okulda önce nemaz deniyor.

ortada komutan falanda yok tsk denilen kurumun ne başarısı var ancak zamanın içişleri bakanı kadına sana kazık sokarım diyen general var.

bu ülkenin ordusunda savaşırken ölen kürt askerleriini bilmeyen ''kürt diyenin yüzüne tükürürüm ''diyen amerikancı bir genel kurmay başkanı var ,öldü . mezarını allah için bir tek türk vatandaşlı ziyaret etmiyor.

başkaları da var ,kozmik odasını koruyamayan ilker var öleceğine çıkıp dedikodu yapıyor. o kozmik odadan 850 devlet görevlisinin ölüsü çıktı. odasını koruyamayan başkan kanal kanal gezip lak lak ediyor. ..

yaşar büyükanıt var kızının yediği haltlar için ordusunu satan komutan sırrını mezarına götürdü sır sürekli tırmalıyordur mezarda onu.

asker dediğin ölmeyi bilecek 5 tane ali tatar çıksa idi fetö o gün yok olurdu ama ne oldu golf oynayan komutan rahat golf oynasın diye orduyu ilkokul mezunu imama teslim eti.

70 senedir amerikanın emrinde olan ordu var götü boklu cia memurundan emir alıp darbe yapan kenan evren misali..
    dahası var gözümle şahit olduğun koskoca orgenerallerinin amerikalı başçavuştan brifing aldığı ordu bu...

niye böyle senin gibi puştlar yüzünden ancak küfür edip sütre arkasına saklanan puştlar senin gibi..
    ancak korkak tavuk gibi milletin anasına söv annende sana evladım desin bilmez ki nasıl puşt olduğunu.

yok espri yapıldığını anlamış beyzade akıllıya güya ironi yapacak beyinsiz ..

şerefsiz o küfrü alır zerk eder sonra osuruğuna 3,5 düğüm atarım tıkanır mabadın metan gazı zehirlenmesinden eşek cennetini boylarsın.

neymiş üst üste koyarmış severmiş allah'ın cücesi.

bu ülke bu halde ise senin gibi beyinsiz malların yüzünden bu halde ,zurna.

ha senin gibi salaklar var amerika'yı ,almanya'yı rusya'yı 2-3 saatte alırız diyen sonra e-5'de mesai.
    2 -2 ... baris hemen simdi
  3. 13.
    Üç-dört günde.
    6 ... lucianus
  4. 14.
    Kraliçeyi sikersek 10 dk..
    1 ... tayber dogan
  5. 15.
    Portsmouth tarafından saldırırsak 3 liverpool tarafından saldırırsak 4 saat'i geçmez.
    3 ... scratch
  6. 16.
    82 Londra, 83 Manchester der geçeriz.
    1 ... imroz
  7. 17.
    Sinirimizi bozarsa anında keyfimiz isterse ballandıra ballandıra.
    3 ... denizdebogulanbalik
  8. 18.
    Kayganlaştırıcıyla mı diye sorulması gereken sorudur ajahhshsnsj?
    2 ... peki tamam
  9. 19.
    --spoiler--
    bizden birisi mahlaslı salak ortada türk ordusu falan yok ne var boynuna ip takılmış genel kurmay başkanı var o kurmay başkanının arkasında selfi çeken soytarı asker var bu arada subay yetiştiren okulun başında da televizyonda murat bardakçı'nın yancılığını yapan tarihten muaf yalaka erhan var.
    bugünkü tsk savaşta 3 adım atamaz niye mi subay yetişen okulda önce nemaz deniyor..........
    --spoiler--

Öncelikle sayın beyinsiz yazar bozuntusu baris hemen simdi.. benim kızdığım konu ne mutlu türküm diyene sözü ile dalga geçmen.. bunu yapman ne çocuğu olduğunu gösteriyor. Ayrıca ordu hakkında yazdıklarına gelince anasız yazar, ordu sağlam ama başındakiler sıkıntı diye orada belirtmiştim yani bana bunları anlatıpta çok bilmişlik yapmana gerek yok. Bizde takip ediyoruz olan biteni. Bizim de dert yandığımız konular bunlar. Hem ingiltere konusuna gelince seni biraz bu konuda gömmeden edemeyeceğim. Nüfus olarak yaşlı bir millet, uzun yıllar savaşmamış bir millet olmalarını hesaba katarsak ve adam gibi orduya komuta edecek bir komutan da olursa ingiltere'yi teke tekte yok ederiz. Ben bu konuda askerime tam bir şekilde güvenirim. Dalga geçmen gereken kişiler bu ülkeyi yönetmek yerine soyanlardır. Ne ordudur ne de bu milletin söylemekten gurur duyduğu " ne mutlu türküm diyene " cümlesidir. O yüzden yerini bil. Yoksa senin yerini yurdunu s.everim. senin tuttuğun fare kadar benim kedi skmişliğim var. git sen tengirle falan atış. Bu dalga seni aşar. Aslında sana bişey dememe gerek yok, sözlük karmanda yazan kelimenin altına imzamı atmam yeterli sanırım.

T: şaka sorusu.
    3 -3 ... bizdenbirisi
  10. 20.
    ingiltereciye tere mi satacağız?
    2 ... manyak olmaya karar verdim