1. 31.
    Beyinsiz baris bize laf çarpıtmış. Ulan at ağızlı ingiltereye dair ne biliyosun da ne konuşuyorsun? Bahse varım sen ingiltere diye birleşik krallığa diyosundur. Birleşik krallıkta yer alan ülkelerden biridir ingiltere. Nüfusu da yaşlıdır, uzun yıllar savaş görmemiştir. Biz aktif savaş içerisindeki bir milletiz. Onu geçtim sana biraz tarih bilgisi de sokayım. Bu ülkeyi kurarken bile topukları götüne vura vura kaçan o skini yaladığın avrupa ülkeleridir ki, biz o yıllarda savaşırken yokluk içinde savaştık başımızda da başkomutan mustafa kemal atatürk vardı. Buradan da anlaman gereken sayın beyinsiz, ipi herhangi bir yere bağlı olmayan adam gibi adam komutan olduğu sürece bu ordunun başında, demek ki ordu iş yapabiliyor. Komutan sıkıntısı olmasa ve birçok imkana sahip olduğumuz şu yıllarda bence bu ordu gerçekten iş yapar. Ordusuna güvenmeyen beş para etmez köpek sensin. Biçok alanda ekonomik olarak en başta eksiğiz, bu kafayla gidersek bu da devam edecek ama ordu varya ordu bitek ordumuz iş yapıyor. Her zaman da arkalarındayım ve savunurum. Şaka bile olsa bazı değerlerle dalga geçilmez. Nerde sende bunu anlayacak şeref? Olta atmışmış. O oltayı sana sokar, sokak sokak gezdiririm seni.
    2 ... bizdenbirisi
  2. 30.
    yav şurda suriye var olum
    hazır içerdeyizde
    şimdi ingiltereye ne gerek var. hem ingiltere nereee biz nere.
    bak mis gibi suriye var işte.
    hem kültürlerimiz yakın. adamlar resmen türkiyenin imitasyonu. alışmaktada zorluk çekmeyiz.
    ... saraswati
  3. 29.
    yeni nesil çomar zaman dilimine göre 3 saatte gireceğimiz şam'a, gerçek zaman diliminde 7. senede hala giremedik.

çomar zaman dilimine göre şam 3 saat ingiltere de en fazla 7-8 saat hesaplanır.

gerisini siz düşünün.
    1 ... muhittin dayi
  4. 28.
    Boris Çankırılı bizden AMK. 45 dk diyorum.
    ... bogey
  5. 27.
    hewallaeri oraya göndersek 5 saatte alırlar.
    ... sebbaha kadar mokoko
  6. 26.
    ben kafa yapıyorum çıkıyor zırto şaka olduğunu bil bile dolmuşa geliyor ve ingiltere'yi teke tekte yeneriz diyor biraz daha doldursan sen türksün dünya senden korkar ,aslanım falan desen yeminlen anında zaten londra 82 diyecek beyinsizliğe sahip.

neymiş ordunun başında komutan olsa imiş. var evladım boynuna halat takılmış aslan hulusi var anında paris sonra londra.

başlığı bu ''bizden bvirisi '' gibi salaklar için açıyoruz oltayı atıyoruz hooooppppp sazan takıldı ..

akşama rakı-balık ..

bu arada ne mutlu aborijin'im diyene .
    şaşırma bizdenbirisi mahlaslı sazan , aborijinler de türk müş ,koca profesörü inkar mı edeceğiz. (bkz: prof. dr. necati demir

dolduralım da sevinsin sazan ,https://youtu.be/PUcNcS9JUso
    ,
    ... baris hemen simdi
  7. 25.
    Rise of kingdoms reklamlarının bir etkisi galiba. Alırsın alırsın aynen.
    ... good luck with me
  8. 24.
    Siktiret ingiltereyi. libya, suriye ne güne duruyor.
    ... itoglu yourself
  9. 23.
    Gülmekten altıma sıçtım amk. Sen uçaklarını daha havalandırmadan o seni alır zaten.
    1 ... sen kendine bak
  10. 22.
    alırız ama elimize yapışır daha da bırakamayız, bıraktırmazlar...
    1 ... indigo knight