1. 1.
    vallahi nasıl desem saat olmaz ya biraz uzak hani ama aman diyorum en fazla üç gün bilemedin 4... olmaz ki diyeni uyarırım türk'ün gücünü küçümseme birde ingiltere'nin başında çankırılı boris var harbi sarı türk içeriden de darbe londra'ya dikeriz bayrağı...

ne mutlu ,neyse ..
    9 -6 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    Teke tek savaşta çok kısa sürer.
    3 -2 ... selia
  3. 3.
    alışımıza bağlı.
    11 ... bu da benim nikim husnu
  4. 4.
    Saat mi Hıhhh...

4 dakikada 82 Manchester, 83 Liverpool...
    3 -1 ... mavi huydur bizde
  5. 5.
    ingiltereyi hiç bir ülke alamaz ingiltere dediğimiz ülke istihbaratı sağlam dünyayı yöneten bir ülkedir abd'nin arkasındaki güç israil fakat beyin takımı ingiltere'dir bu yüzden tarihte ingiltere'yi kimse işgal edemedi edemezde zaten.
    3 -2 ... tahir33
  6. 6.
    81 ilin hatrına 81 saat diyorum ben.
    1 ... sivasli bey
  7. 7.
    Elizabeth benim siz devam edin evet.
    4 ... napacuhh
  8. 8.
    bir ara Suriye'yi alıyorduk. Ne oldu o iş?
    5 ... uslu zannedilen deli
  9. 9.
    ingiltere haklının vergilerini çarçur eden mavi kanlı kraliyet ailesini fırınlarda yakalım.

2 saatte alabileceğimiz bir ülkedir.
    1 ... yakuza ibrahim
  10. 10.
    -Öncelikle başlığın geyik yapmak için açıldığı aşikar olmakla birlikte; ne mutlu türküm diyene sözünü yarım bırakıpta buradan bir espri çıkarmaya çalışıyorsan senin yapacağın espriyi de seni de üst üste koyar s.everim.

-Ardından başlık altında suriye işine laf atanlar olmuş. Bu olay milletin değil hükümetin şahsi politikasıdır. 81 ili bile adam gibi yönetemiyorken ben milletin bir ferdi olarak suriye'den toprak almaya destekler vaziyette bakmıyorum.

-türk askeri ile alay ettiysen eğer adını vermek istemeyeceğim bir grup aptalın komutası altında etkili olamıyorlar. Bu ülkenin yetiştirmiş olduğu öyle komutanlar var ki küçük dilini yutarsın. Ve ilginçtir ki hapisteler. Onları hapse atan vatan hainleri bugün yargılanıyorlar. Ama bu hapiste oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

Ben niye bu kadar takıyorsam.. amaç zaten espri değil mi?

Bende burdan baris hemen simdi'nin anasını, neyse.
    3 -1 ... bizdenbirisi