1. 1.
    https://www.google.com.tr...rkci-saldiri-2765823/amp/

Tüm insanlara Boka bakar gibi bakan ingiltere halkı tarafından gerceklestirilen olay. ingiliz çocukların okuldan çıkan suriyeli çocuğa yaptığı saldiridir.

Aynısını kız kardeşine de yapmışlar. Çocuklar ne kadar acimasiz ve ırkçı daha bu yaşta.
    2 -1 ... patronum
  2. 2.
    Dünya iyice yaşanılmaz bir yer olmaya başladı.
    ... kotlin
  3. 3.
    Gebertin sağ bırakmayın amk piçini.
    2 -10 ... enkidu1986
  4. 4.
    Bana Kemalistlerin anadolu insanına tutumunu hatırlatan durum .
    2 -3 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    ingilteredeki Irkçılığı eleştirenlerin kendi memleketlerinde ağır kafatasçı olması ikilemini akıllara getirir.

Siz yapınca ırkçı değil milliyetçi oluyordunuz ama dimi. pardon.
    1 ... bir istanbul beyefendisi
  6. 6.
    Türkiyede ki suriyelilerden nefret etme sebebimiz

dağdan gelip bağdakini kovdukları için

ingilterede ki tamamen ırkçılık toplasan kaç tane mülteciye kapısını açtı ki birde onlara zulmediyor

Ama olay büyümüş dava açılmış çokda güzel olmuş.
    2 -1 ... feministmiyimneyim
  7. 7.
    "Türkiye gibi mal bir devlet varken niye bize geldiniz aq piçleri" denilerek yapılan.

Üzüldüm mü? Hayır,
    Mutlu oldum mu? Hayır.
    -1 ... dalya rock yazar
  8. 8.
    zengin arap şeyhlerini ve çocuklarını oxford'da , cambridge de okutan ikiyüzlü ingilizler'in icraatı.

ingiltere de ciddi manada yükselen bir ırkçılık var. halbuki ülke hintli den, pakistanlı dan geçilmiyor. londra yeni delhi gibi. bunlar da kendi akıllarınca islamofobicilik oynuyor.
    -1 ... bugun variz yarin yokuz
  9. 9.
    (#40678257) giriş cümlesine bak nasıl da insancıl. Yani demek istiyor ki; biz onları besliyoruz ve istediğimiz kadar onlardan nefret Edip örseleme hakkına sahibiz. Yani o yüzden Biz ırkçı değiliz ama ingilizler ırkçı.

Allah sizin gibilere akıl fikir versin.
    ... bir istanbul beyefendisi
  10. 10.
    haklı olanı yapmaktır.

hümanist orospu çocukları şu yeni dünya düzenindeki ırkçılığı öğrensinler.

beni deli etmeyin, sikerim sizi o olmayan tahtanızı.
    -1 ... edserous