bugün

Gezi eylemleri sırasında saldırıya uğrayan türbanlı bacımız kadar gerçektir.
Adamların suratı gözükmüyor, sansürlemişler, bir iddia ortaya atarken niye sansürleme ihtiyacı hissetmişler acaba? Adamın gerçekten müslüman olup olmadığı da belli değil, hangi milletten olduğu da,
Hristiyan ilahileri eşliğinde milleti hristiyanlığa davet eden video çekeyim, sonra sansürleyip internete koyup, aha adamlar taksimin orta yerinde misyonerlik yapıyor diyeyim.
Biraz ciddi olun, ingiltere'de o hareketi yapmak göt ister.

ihtiyaçtan ekleme: herkes çok bilmiş hale gelmiş ve kensi çok bilmişliklerini gizlemek için başkalarını ergen zekalı olmakla itham edecek seviyede alçalabiliyorlar,
(bkz: şeriat devriyeleri) açılmamış bir başlık,
Adam tutmuş bana wiki den link veriyor, o linki ben versem yalan yanlış bilgiler var, açık çakma ansiklopedi diyecek.
Verdiği video linkine bakıyorum, sırtında şeriat devriyesi yazan adamların fotoğraflarının servis edildiği bir haber, o haberde sokakta namaz kılan 2 sakallı adam.
ingilterede insanlara saldıran şeriatçılar diye sunulan videoda da zaten taciz var, saldırı deyince insanın aklına neler neler geliyor, evet adamlarda o göt varmış ama ingiltere polisi de boş durmamış tutuklamış zaten.
Tamam ulen adamlar şeriatçı, ingiltereye şeriat getirmek istiyorlar, korkun lan ingilizler.
ingiltere ile ilgili bilgim lise düzeyindeymiş, sanırsın kendisi ingiltere üzerine doktora verdi, sizden başkası bi bok bilmiyor amk. Bi ateistlerde akıl var biraz da deistlerde.
Sen git amish köyüne de gör ebeninkini. Saldırı neye denir o zaman anlarsın.
güncel Önemli Başlıklar