1. 1.
    https://www.haberler.com/...-evlendi-12695967-haberi/

ingiltere de halıyla evlenen kadın

nasıl olabilir böyle bir şey derken rulo şeklinde dik halıyı görünce ampul yandı.

kızımız cocks meraklısı.
    -1 ... twopac
  2. 2.
    dikat ettiyseniz bu tur haberler hep ingilterdn cikar.

nedeni cok basit.

ingiliz gencligi dunyada gorup gorebileceginiz en bos, vasifsiz, siradan insanlardir ve tek amaclari san sohjret sahibi olmaktir.

ingiltere de kizlarin tek hayali david beckham gibi bir futbolcu kapaklayip florida da yasayip story atmaktir.
    ... wake up neo
  3. 3.
    halımın kızına da ben talibim.
    ... anotheeer
  4. 4.
    Öncelikle damat bey çok şık ya da damat hanım belki eş cinsel bir evliliktir.

2. Olarak da milletin cinsel hayatı bizi ilgilendirmez üslubunuzu toplayın.

3 olarak da bu iğrenç espiriyi yapmadan geçemedim.

"Çocuklarınız olur ise ileride onları iyi yetiştirin insanların ayağına paspas olmasın. Ahahahaha

Ya da damat dikkat et gelin seni ayağının altına alacak gibi ahahah.

Neyse sakinim.

Edit: fotodaki sırık galiba kızın eskisi çünkü halıya "kaymağını ben yedim yoğurdunu sen yala" bakışı atmış.

Gözlüklü de platoniği gibi. Halıya kin ve nefret ile bakmış. "len bileder dünya da o kadar erkek var. Onu geçtim yanında ben varım. Kız benim yerime bu sefer de halıyı seçti len. Hani intihar etsem yeridir." Bakışı atmış.
    ... uzay muhtari
  5. 5.
    Kadın depresyon yada saf ayağına yatıp kendini acındırıyor. Koca bulmak için bir çeşit Reklam bu. Taktik. Tatlı su kurnazlarının yeni trendi. Ha zararlı mı? Değil. O da bir yöntem yani. Ne yapsın, mutlu olmak herkesin hakkı. Yoksa senden benden daha akıllı ve kurnaz o kadın. Her sarışın aptal olmaz.
    ... gazeloglu
  6. 6.
    Halı zengin galiba.
    ... good luck with me
  7. 7.
    halı sözlük erkeklerinden daha yakışıklı maşallah. kıskanmayın ibneler.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda