bugün

istanbul'da 10 günde 13 milyon maske dağıtılmışsa, kişi başı 5 maske verildiğine göre 2.6 milyon kişiye dağıtım yapılmış demek olur. ben de sana istanbul'da kaç kişi yaşıyormuş bir yerlerden öğrenmeni tavsiye ederim. geri kalan maske dağıtılmamış 10 küsur milyon insan ne oluyor hacı dayı? orda akp'cilik kasacağım diye kendini komik duruma düşürme.
Ortada doğru düzgün maske yok satişıda yasak. Adamlarin şu zamanda bile yapmaya devam ettiği şov ülkeyi gecti yurtdışında devam ediyor. Maskem olmadığı için otobüse binemedim.kacak satan bi yerden bulmasam maskesiz gezecektim ama ingiltereye ekipman gönderiliyor.
görsel
Şöyle bez maske yapın. Don lastiği daha sağlam oluyor. Yıkanabilir özelliği var. Tek kusuru koruyucu değil.dar zamanda işe yarıyor.
evet arkadaşlar. hiçbir zaman yaşanmamış şeylerde bugünün sonuna geldiniz...

serin hikaye birader. ayıp ama yani bu kadar da olmaz. uyduruyorsunuz sonra biz okurken "ahahahahaha daha neler" diye gülme krizine girip ağzımızdan içtiğimiz şarap dökülüyor falan.

görsel
görsel
görsel

şöyle güzel şeyler varken nerede ağlayan adam varsa onu okuyorsunuz. anlamak mümkün değil. az insan vefat ettiği için çıldıran, annesi babası dağından ineli 10-20 yıl olmamış ekşicilerden bir farkımız olmalıydı. yazık.

(bkz: başlıksız entry girme isteği/#43213571)
güncel Önemli Başlıklar