1. 1.
  en son cüneyt çakır'ı hedef alarak sürdürdükleri düşmanlıktır. adam hayatının en temiz maçını yönetti, nani'nin hareketi türkiye süper ligi hariç dünyanın her yerinde buz gibi kırmızı karttır. fakat ingilizler mourinho'nun, modric'in ve ronaldo'nun kendilerine koyduklarını yedirememişler, acısını cüneyt çakır'dan çıkarmak istemişler.
  4 -1 ... faytonfayt
 2. 2.
  çanakkale hatırası diye cevaplanabilir *
  3 ... sxyby31
 3. 3.
  kalplerin kalplere karşı olduğunun çok açık bir örneğidir.
  ... piskolata erkegi
 4. 4.
  iktidar dahil gavurların hakkından sadece cüneyt çakır geliyor. ne diyosa o ,

  o kaddar.
  3 ... the good the bad the gudubet
 5. 5.
  her defasında hindi espirisi yapmalarıyla sonuçlanmaktadır.
  1 ... trajikomikim
 6. 6.
  Ünlü ingiliz Gazeteci Henry Winter: Manchester United ile kontrat yenilemek isteyen Türk Hava Yolları'na başarılar. Şeklinde başlık açan ırkçı medyanın olmasıdır.
  1 ... homme solitaire
 7. 7.
  Ingilizlerdeki sömürgeci zihniyetten ötürüdür. Dünyada en fazla kolonileşme ingiltere himayesi altında görülmüştür. Bu sebeple her zaman kültürlerinde kendilerini daha yüksekte hissetme sendromu bulunur. Üçüncü Dünya ülkelerine karşı bu sebeple hep aşağılayıcı ve kibirlidirler. Bu durum spesifik olarak türklere mahsus değil sadece. Amerikalıyı çekemezler cünkü kendi ingilizcelerinin kendi soylarının onlardan üstün olduklarını düşünürler. Fransızları çekemezler çünkü onların kültürel faaliyetlerinin ve şaraplarının vs vs hep kendilerinden kaynaklandığını ileri sürerler. ingiliz bir arkadaşım bana " Arap ırkının aptallığı ile ilgili komik hikaye biliyor musun " diye sormuştu zamanında. Arapların bile ( ki arap ırkı ingiliz ırkından daha eskidir ) ezik bir toplum olduğu fikrine sahipler.
  2 ... mephala
 8. 8.
  milletimizin elizabeth' i o kadar sevmesine karşın saçmadır.
  1 ... yalcin abi
 9. 9.
  bir diğer örneği de alpay özalan'dır. türkiye - ingiltere maçında alpay ile beckham sürtüşünce alpay'ı aston villa'dan resmen sürmüşlerdi.
  1 ... faytonfayt
 10. 10.
  Kendinden baska her millete dusmanlik guderler ancak Ne hikmetse ingiltere'de o kadar asyali var, hicbirine dusmanlik gutmuyorlar. Almanlar gibi irkcilik yapmiyorlar. londra'da ingiliz yok yabanci dolu.
  ... gedikpasa