bugün

dün gibi hatırlıyorum...

o kadar şey öğretti aklımda kalmadı, ama o güzelliği yıllar geçti hala aklımda...
niyeyse doğrudur güzel olmayanlarda genelde sevimlidir .
yanlış olan önerme.
alayı çirkin. o derece.
yalandır.
bize güzel olanlar denk geliyordur .
derse adapte olamamanın nedenidir...
genelleme yapmak yanlıştır fakat çoğunlukla güzel oluyorlar. ama benım zamanımda bir ingilizce öğretmeni vardı, kadının arkasında koca bir sandalyeyle dolaşırdı,fenaydı.
bir konuda daha yalnız olmadığımı kanıtladın sözlük. teşekkürler.
üşenmedim hesapladım 7 ingilizce öğretmenim oldu 4ü erkek, biri evli biri de çirkindi.vasat üstü bir tane vardı. nef ingilizce çğretmenliği bölümünde 650 öğrenci vardı 425i erkekti geri kalan hatunlar arasında vasatüstü birkaç tip vardı. bu istatistlik de benim gözümde bu önermeyi yalanlar. ha bende bi anormallik vardır o ayrı. her meslekte bir ingiliz atı gibi hatun vardır, genellemeye yapmak da anlamsızdır zannımca.
uluslararasidir bu egiticiler, surekli kendilerini gelistirmek isterler, renklidirler, ben dahil hepsi farklidir.
nedense ben güzel olanına hiç rastlamadım. aşırı makyajla, yani tabiri caizse badana boya ile bile vasattılar.
arabasının okulun kapısından içeri girdiğini görür görmez; kapı açıldığında dizlerine kadar çıkan harleyleri ile kısa eteği arasında kalan kısmı ve ateşli dudaklarını daha yakından görebilmek için 9 tane (erkek) inek sayısal öğrencinin bir anda sınıfın camına yapışıp ayı gibi böğürmesi durumudur.
evet lan var bole bisi.
izmir atatürk lisesi'nden tülin hoca...way beaa
(bkz: ingilizce öğretmeninin erkek olması)
Kaçınılmaz doğrudur.
(bkz: kendimden biliyorum)
insanı aniden bilmem kaç yıl geriye götürüp lise hocalarını hatırlamasına vesile olan gözlem.
güzelliklerini bilmem de genellikle sarışın ve batı tipliler...
güncel Önemli Başlıklar