bugün

tabi ki genelleme yapmak yanlıştır istisnalar vardır ama (bkz: kaidenin istisnaları dövmesi) genel itibariyle ingilizce hocalarının özellikleridir.
örneğin genellikle kendilerini beğenmiştirler bazılarında resmen doktor tribi vardır.
gözlemlenene göre:
- çalışkan, aynı zamanda düzene önem veren,
- sosyal, insanlarla iletişim kurmakta sıkıntı çekmeyen,
- maceracı, yeni şehirler, ülkeler görmek isteyen
bir yapıdadır. aynı zamanda kadın olanları güzellikleriyle dikkat çekmektedir.
bazıları vardır size ingilizceyi sevdirir.
Bizde beş tane hocanın üçünün adı özlem di.
ingilizce bilmeleri.
bilindiği gibi dil kültürün taşıyıcısıdır yani bir dili öğrenmek o dilin yaşadığı toplumun, yaşattığı kültürü öğrenmeyle kuvvetlenir. dil bilmek yalnızca o dilin kurallarını bilmek demek değildir, aynı zamanda dilin nasıl yaşadığını bilmek gerekir dolayısıyla ingilizce öğretmenleri farklı bir kültürle tanışma fırsatını (yurt dışı eğitim programları, bakolarya vb...) daha kolay yakalarlar. bu sebeple daha hoşgörülü daha modern olurlar.
Genelde çakma sarışın ve ukala olurlar.
genelde ingilizce bilirler.
- Hello how are you today ?
- Fine thanks and you ?
- I am fine. Tamam hadi tahtayı silin çocuklar .
Az çok ingilizce bilirler.
22 yaşında, genç, ve sürekli kız arkadaştan bahsedince boşalmazsan olmuyor.
okulun en bakimli en tatlı ogretmenidir çoğu. ılımlı tiplerdir.ıngilizce konussam mi yoksa türkçe konuşup çocuklara anlatsam mi derdi çektiği çok olur.genel profil olumlu.
ingilizce hep teoride. akici ingilizce konusamazlar
ingilizce bilmemeleridir.
bi sosyal bilgiler ogretmeni degildir. (bkz: ben).)
çabuk sinirlenirler. bağırdılar mı sınıfta yankı yapar.
Bayansa genelde güzel ama biraz çatlak olurlar.
isimlerinin seçil olmasıdır. ahaha gece gece keyfim yerine geldi.
(bkz: ing ogretmeni secili ariyorum)
ingilizce öğretmenlerini iki sınıfa ayırabiliriz.

Birinci sınıftaki öğretmenler gayet hümanist, sevgi dolu, konuşmak için can atacağınız tiplerden biri olur. Muhabbetleri hoştur, okuldaki nadir zevkli aktiviteleri onlar düzenler. Okuldaki bu tarz kişiliği düzgün diğer kişiler ise sosyalciler (Tarihçiler, Sosyal bilgiler öğretmenleri vs), rehber öğretmenler ve kantincilerdir. *
ikinci sınıftaki öğretmenler ise klasik orospu çocuğu öğretmen tiplemesidir. Yanlış anlaşılmasın, bütün öğretmenlere orospu çocuğu demiyorum. Bahsettiğim öğretmen grubu öğrenciye değer vermeyen, paramı alayım gideyim diye düşünen öğretmen tiplemesidir. Adamı okuldan soğutur, kendilerinin metafiziksel bir yönü de yoktur zaten. * *
entellektüeldirler genelde. çıtayı yükseltirler. bi de bayan ve gençse güzel olurlar.
Kadın olması. Hiç erkek ingilizce öğretmeni beni okutmadı. Onun dışında sevecen kişilerdir. Onun dersinde sınıf rahattır. Sınıfta gezinirler, lak lak ederler.
taştır lan onlar.
Bizdeki ingilizce ogretmenlerinin genel ozelligi ingilizceyi beraber ogrenmemizdi.
Adamlar bize soruyodu aminiyim.
bayansa ortalamanın üzerinde bir güzelliğe, erkekse ortalamanın oldukça altında bir tipe sahip olmaları.
ingilizce bilmeleri.
güncel Önemli Başlıklar