bugün

Kadınları genelde sık hamile kalır .
türkiye'de ki eğitim sisteminden dolay pek bir şey öğretemeyenler, fakat asıl suçlusu eğitim sistemi, öğretmenler değil.
bir de sürekli ingilizce konuşanları var, onlar da sorunlu.
türkiyenin ve eğitim sisteminin kanayan yarası. bu kadar ingilizce dersine rağmen ülkede kimse ingilizce bilmiyor.*üstüne üstlük devlet bütçesinden çok fazla para harcanıyor bu öğretmenlere.

devlet olarak bir ingilizce öğrenme sitesi yap bitti gitti alt tarafı dil öğrenilecek.

karşılaştığım bütün ingilizce öğretmenleri abartmıyorum kültürsüz, ne matematik, fen bilir ne edebiyat, tarih, coğrafya. ne genel kültürü var nede kalifiyeliyi tam bir kara delikler ülkenin paraziti olmuşlar.
sürekli ingilizce konuşursa, bir kaç kişi hariç bir şey öğretememesi muhtemel öğretmen.
(bkz: volkan öge) müthiş bir hocadır.
bunların erkek versiyonları çok fena kız düşürüyor. bizim lisede bir ingilizce hocası vardı 30 35 yaşlarında 18 yaşındaki kızlar yavşıyordu adama. bir kaç tanesini eve atmıştır kesin.
Darüşşafaka da okurken çok iyi ingilizce öğretmenlerimiz vardı,gerek türk gerek yabancı.emekleri için hepsine teşekkürler.
Dersi erken bitirelim diyince programın gerisinde olduğumuzu söyleyen fakat sonraki ders saçma sapan oyunlar oynatan öğretmendir. bazıları da çok iyi kalplidir. 5. sınıftan 7. sınıfın sonuna kadar hamile kalmadan ve izin almadan bizim sınıfa derslere girmişti ve şu anki ingilizcemin oluşmadında çok büyük katkıları var. lisedeki ise sınav olduğu günler 1 dersini bize bağışlayıp o derse çalışabilirsiniz derdi ama diğer sınıflara söylemeyin derdi. 8. sınıftaki de şair çıkmıştı ahahahahah.
Her sene aralıksız hamile kalıp izin kullanıyorlar.
görsel

Akıl ve ruh sağlığınızı oynatır şu tıkırtıları.
çirkin kadın ingilizceci yok ya, çok garip.

bir sitdavn.
çok büyük bir kısmı çocukları ingilizce konuşmaya itmek yerine gereksizce gramer ezberlettirip çocukları en başından bezdirir sıktırır ve ingilizce öğrenemeyeceği imajını oluşturur. geri kalan zamanlarda da hamile kalırlar.
kadınsa her sene hamile kalabilir ve genelde uzun çizme giyerler.
Bana bakıp sende tam hemşire tipi var demişti. Lanet gelsin o güne.
Bunlar Peugeot arabaya binerdi eskiden. Şimdi neye binerler bilinmez.
(bkz: çizme)
Eğitimciler arasında en süslü bayanları ihtiva eden gruptur.
görsel
Şahsımın sahip olduğu meslek.
itize pensıl ayeme buuk kıvamında bir engilizce ile hayata hazırlıyor bizi öğretmenimiz.
hayatında misakı milli sınırlarını geçmemiş ingilizce öğretmeni mi olur, her biri en az 6 ay ingilizce konuşan bir vatanda staj yapmalı, formasyon kadar önemli...
kadın olanlarında sarı saçın zorunlu olduğu meslektir. yoksa atanmıyorlar.
senelerdir ingilizce öğretemeyen havadan para alan öğretmendir.
bunların nadir denk gelen erkek versiyonuyum. üniversitede staj öncesi son derste hamilelikle ilgili tüyolar verdiler sınıfa. %100 doğru bilgi...
kadınsa kahverengi, topuklu uzun çizmesiyle 'good morning" diyen öğretmendir.
erkek versiyonları da zayıf ve yakışıklı olur genelde.

beden eğitimi öğretmeni güzelliğiyle yarışırlar.
Ortaokulda aşık olduğumdur.