1. 1.
    ingilizce "think" kelimesinin okunusudur.

Bir türlü yapilamayandir. Fink mi diyorlar napiyorlar peltek bişey çıkıyor.
    1 -1 ... patronum
  2. 2.
    arapçadaki peltek s harfinin okunuşu gibidir.
    8 ... hercaiihtiras
  3. 3.
    dil ön dişlere değdirilerek peltek şekildedir. fink gibi.
    1 -1 ... caranthir
  4. 4.
    dilin ucu öndeki iki dişin arkasına değidirilir ve t sesi çıkarmaya çalışılır.
    1 ... huni kolisi
  5. 5.
    Böyle bence Tihinig dedemin şivesiyle.
    4 -2 ... kale3112
  6. 6.
    fink ne lan? ahahahhahahah.

finkmiş.

yüv aa goıvın tüv faas canım, sakin ol.

dil ucu ön dişler arasına değdirilerek artiküle edilir, o da s sesi baskın bi sestir. finkmiş.

ahahah.
    5 -3 ... corbadaksinekkanadi
  7. 7.
    “fink” ve “sink” arası bir sesle okunur, peltek şekilde.
    3 ... absurd mess
  8. 8.
    fink ne oğlum? sjsjsjjsjsksjsjjsjajjs

Biraz peltek. Biraz yumuşatma çabası ve h harfini okumadan(sadece tink diyerek). okumaya çalışmaktır.
    1 -1 ... resense
  9. 9.
    dilin ucu üst dişlerin önüne getirilerek 'f' benzeri bir ses çıkarılır. fink gibisinden. dur lan anlatamadım, şöyle okunur efenim;

https://youtu.be/h5LO0hHGfQg
    https://youtu.be/EahEDxyi9Jw

Edit: ingilizce öğretmenleri bile bilmiyor bunu, tink diye okuyorlar ya işte ben ona yanıyorum. Halimiz çok acınası.
    ... theunique
  10. 10.
    peltek okunması lazımdır ancak düz tink deseniz de çok sorun olmaz. aksan denilen şey kasıntı değil anlaşılır olmalıdır beach bitch can't cunt gibi telaffuz hatasında faciaya yol açacak bir ses benzeri olmadığı için 'think' in telaffuzunda çok kasılmamak lazım.

ha illa peltek okuyacam diyorsanız dilinizin ucunu ağzınızdan hafif çıkararak ve dilin ortasını ön dişlere vurarak çıkarabilirsiniz bu sesi. önce bi myth kelimesinin telaffuzuna bakın ve onu telaffuz etmeye çalışın sonra aynısını think de de uygulayın.

eğer akıcı bir şekilde konuşuyorsanız karşınızdakiyle ve bir aksanı gerçekten benimseyemediyseniz bu peltek thinkler tinke dönüyor zaten kasmamak lazım.
    3 ... otobusle gelen supermen