1. 1.
    (bkz: nickli derken)
    12 -2 ... karga
  2. 2.
    gerektiginde yanlis yaptigini anlayabilen, özür borcu olan, laf sokulmaya kalkisilinca cevabi, özelde mesajda cebinde hazir olan insan.
    6 -1 ... corn reflex
  3. 3.
    çatışma ve çelişkiye güzel örnek verilebilecek kişidir...
    2 ... barutyiyici
  4. 4.
    ingilizce degil, ugandaca da olsa gozumde en degerli insan, gonlumde ise sapina kadar adam yazar dir.
    2 -2 ... mese odunu
  5. 5.
    nickinin ingilizce fakat düşüncesinin milliyetçi olduğunu bu başlıktan sonra anlayacak olan yazardır. başlığı açana "haklsın birader yanlış yapmışız" demesi gereken adamdır da kendisi. *
    2 ... uykusuzbukalemun
  6. 6.
    milletlerden önce insanlığın varlığını savunan yazardır. damarında akan kanı bilir, ancak koyu anlayışların gölgesinde kaybolmanın kendisine yabancılaşmak olduğunu da. körü körüne bağlandığı ve saptırılmış değerlerin yolunu kaybetmesine sebep olacağının farkındadır, ancak o da insandır ve yabancı nick - yerli nick tartışması gibi küçük tartışmaların kaos doğurmasına ve karanlık olup üstüne çökmesine izin vermez.
    2 -3 ... legend of the stranger
  7. 7.
    milliyetçi yazarlar tarafından bir gocunma vesilesi olan başlık ismidir.
    2 ... uykusuzbukalemun
  8. 8.
    milliyetçilik, böyle götten anlandığı için bu haldeyiz zaten. hatta şimdi şey diyen de olur; "türkçe mahlas kullanan faşisttir." isn't it?
    3 -1 ... redwinemania
  9. 9.
    fazla kurcalanmaması gereken durumdur. zira benim nickim soad'ın psycho parçasını çok sevmemden kaynaklanmaktadır. * * fakat bu ülkeyi sevmek, korumak, bu ülke için çalışmak bizim en yüce görevimizdir. nickle milliyetçiliğin alakası yoktur. eğer ben öyle birşey düşünseydim nickimi "fatih sultan mehmet jr". ya da "yavuz'un evladı" gibi birşey yapardım. gereksiz ve saçma muhabbetlerdir bunlar, girmeye gerek yoktur.

edit:söylemeyi unutmuşum, bu başlık kendi içimizde birlik olmayı beceremeyip hala birbirimize bok attığımızın göstergesidir.
    7 -3 ... nemecic
  10. 10.
    levi's kot giyen ve burger king'den çıkmayan komunistle aynı sınıfta olan kimse.
    1 -2 ... gerko