bugün

arkadaşlar şu an ingiltere deyim daha doğrusu iskoçya dayım, Türkiye'deyken zaten okulda belirli grammer dersleri alıyordunuz ingilizce basit bir dildir gramerini çabucak kapıyorsunuz tek dert kelimlerdi bu olayıda şöyle çözdüm ingilizce altyazılı anime izleyerek takıldığınız kelimeleri google amcadan çevirerek bulabiliyorsunuz sizi temin ederim 2 ay sonra ingilizceyi anlamak ve konuşmayı çözeceksiniz ve zorlanmak nedir unututacaksınız.
şimdiden yardımcı olduysam ne mutlu bana.
Anime izlemek, çevrimiçi ve ücretsiz izlemek için türkçe dublajlı ve altyazılı anime izle adlı geniş bir katalog sunan bir web sitesidir. Türe göre göz atabilir veya anahtar kelimeler arasında arama yapabilirsiniz.
Ben onu türkanime sever ama seçimler biraz sınırlı olduğunu düşünüyorum bu yüzden onun hayal kırıklığı yaratıyor.
türkanime, türkçe dublajlı anime izlemek için oldukça iyi bir site çünkü reklam içermiyor. Bu benim siteme gitmemin sebeplerinden biri ...
türkanime, Anima çevrimiçi indirmek ve izlemek için en iyi web sitesini seçiyor, seçimi taze ve tam anlamıyla binlerce gösteri ve bölüm arasından seçim yapılabiliyor. Kaptan Harlock'u da burada bulmayı çok sevdim. anime, kendine bir iyilik yap ve kontrol et!
https://www.tranimeizle.net
güncel Önemli Başlıklar